Netrvalo dlouho a šéf Revealed Recordings přichází s dalším novým singlem. Na pomoc si tentokrát přizval jednoho ze svých svěřenců a DJe, který nedávno rozbil i jeden z hangárů na AiR festivalu – Maddixe. Jejich nový singl nese název Bella Ciao, což je klasická italská folklórní píseň.

Lidová skladba, která byla přijata jako hymna protifašistického odporu, byla používána italskými partyzány během italské občanské války mezi lety 1943 a 1945. Získala si takovou popularitu, že se následně rozšířila do celého světa a byla používána jako protifašistická hymna celosvětově. Skladba má však mnohem starší původ, který sahá až do 19. století. Tehdy si ji zpívali dělníci na polích, kteří ji zpívali na protest proti tvrdým pracovním podmínkám na severu Itálie.

Možná právě proto se novodobá verze setkala u části veřejnosti s velkou vlnou odporu a protestů. Hardwell s Maddixem však nejsou jediní, kdo představil svou novou verzi. Společný remix na tuhle klasiku nedávno odprezentoval i Steve Aoki s Marnikem.