Tahle zpráva doslova obletěla taneční svět raketovou rychlostí. Kdo jste sledoval přímý přenos z neděle na pondělí v noci z Ultra Miami, tak jste asi postřehli, že mainstage zavíral nizozemský DJ a producent Hardwell. Ten se na scénu vrátil po třech a půl letech, kdy si dal pauzu.

A návrat to byl skutečně ve velkém stylu, jak říkají fanoušci „hype is real“, protože nejen, že Robbert se se svým vystoupením zařadil mezi nejlépe hodnocené sety, ale zároveň přinesl i „nový zvuk“, kterým se chce prezentovat. Jeho vystoupení bylo plné IDček z vlastní produkce, kde došlo k posunu z big roomu do takzvaného big room techna, kterým se v posledních letech prezentuje například jeho kolega Maddix.

Některým fanouškům se tento krok líbí více, některým méně, nicméně faktem zůstává, že Hardwell stále patří mezi největší jména DJingu a to je vidět i na jeho dalších krocích. V plánu je album, jehož první singly vychází již tento pátek a také celosvětová tour s názvem „Rebels Never Die“, včetně vystoupení na obřích festivalech jako Tomorrowland či Ultra Europe.

Kompletní seznam měst a prodej lístků, naleznete ZDE.