Photo: László Mudra - Rockstar Photographers - http://www.facebook.com/festivalphotographers

PERFEKTNÍ PARTY NA PLÁŽI S HVĚZDAMI TANEČNÍ A HIP-HOPOVÉ SCÉNY.  TO JE BALATON SOUND DESET LET A PŘÍŠTÍ ROK TO NEBUDE JINAK. PRVNÍ  FANTASTICKÁ JMÉNA, KTERÉ FESTIVAL ZVEŘEJŇUJE ŠEST MĚSÍCŮ PŘED  FESTIVALEM, POTVRZUJÍ ŽE ROČNÍK 2017 BUDE FAMÓZNÍ. KYGO, HARDWELL,  ROBIN SCHULZ, NICKY ROMERO A MNOHO DALŠÍCH PŘINESE JEDENÁCTÝ  ROČNÍK BALATON SOUNDU. NAPLÁNUJTE SI PARÁDNÍ LÉTO JIŽ PŘED KONCEM  ROKU, KDY VSTUPENKY JSOU STÁLE ZA SNÍŽENOU CENU.

První zveřejněná jména ukazují jak široké spektrum taneční  scény můžete očekávat na festival, od největších hvězd až po nové talenty a aktuální trendy současné produkce. Pro ročník 2017 se můžete těšit na tyto jména (abecedně řazeno): BLASTERJAXX, THE BLOODY BEETROOTS (LIVE), THE CHAINSMOKERS, DAVE CLARKE, HARDWELL, HEADHUNTERZ, JOHN DIGWEED, KREWELLA, KUNGS, NICKY ROMERO, ROBIN SCHUZ, SHAUN FRANK, TIMMY TRUMPET A ZEDS DEAD. A to je jen začátek, v následujících šesti měsících můžete očekávat daleko vice.

Balaton Sound navíc plánuje několik dalších výrazných novinek a to nejen v programu festivalu. Celý design festivalu se změní na počátku roku 2017 a Zoltan Fülöp, jeden z hlavních organizátorů festival, upozorňuje fanoušky, že se mají připravit na řadu překvapení. “Řada novinek, které plánujeme se týká také hlavního pódia a věřím, že tohle bude pro návštěvníky něco úchvatného.”

Zlevněné vstupenky jsou dostupné do poloviny března (15.3.2017). Stejně jako minulý rok mají návštěvníci na výběr dvě různé permanentky. Pětidenní zahrnuje také tzv. Nultý den festival a nabízí tak prožít šílenou párty od začátku dokonce naplno. Levnější čtyřdenní zahrnuje všechny hlavní dny festivalu (6.-9. Července). V nabídce jsou samozřejmě i jen jednodenní vstupenky. Kdo chce nadstandardní pohodlí na festival, může si zakoupit vstupenky, které dají návštěvníkovi status VIP a umožní mu přístup do speciálního VIP prostoru, včetně přístupu na VIP tribunu, která se nachází proti hlavnímu pódiu festivalu.

Jména pro Balaton Sound 2017 (v abecedním pořadí):

* Blasterjaxx
* The Bloody Beetroots (live)
* Dave Clarke
* Hardwell
* Headhunterz
* John Digweed
* Krewella
* Kungs
* Kygo
* Nicky Romero
* Robin Schulz
* Shaun Frank
* Timmy Trumpet
* Zeds Dead

Zdroj: youtube.com