Jeden z nejpopulárnějších DJů světa se letos znovu ukáže na prestižním Tomorrowlandu v Belgii. Co se vlastně stalo, že se Hardwell neobjevil na posledních dvou ročnících a teď je najednou zpět?

Vše začalo konfliktem mezi Hardwellem a Dimitri Vegasem & Like Mikem v roce 2015, kdy se Vegas a Mike dostali na první příčku žebříčku DJ Mag a z trůnu sesadili právě Hardwella. Ten to pak na jednom ze svých vystoupeních tvrdě kritizoval (do mikrofonu na jedné show „vyfakoval“ zmíněnou anketu – video zde), za což si vysloužil „vyhazov“ z festivalu Tomorrowland, kde se od té doby neobjevil (majitel známého festivalu je zároveň manažerem DV & LM). Teď však přichystal společný singl s Dimitri Vegasem & Like Mikem (psali jsme zde) a vypadá to, že se situace uklidnila a z kluků jsou velcí kámoši. Kromě společných příspěvků na sociálních sítí připravili i zmíněný singl a Hardwell na svém facebookovém účtu oznámil, že se vrací na zmíněný festival.

Ať je to jak chce, tak velká část fanoušků bude mít neskrývanou radost, protože v posledních dvou letech jste na festivalu mohli narazit na lidi s transparenty a tričky, které anglicky říkaly „Vraťte nám Hardwella zpátky“.