Minulá neděle byl den, který se jako další zapsal do historie elektronické taneční hudby. O tuto čest se postarala světová megastar Hardwell, který jako vůbec první DJ na světě odehrál svůj set při závodech Formule 1. Akce se konala v Mexico City a byla sponzorována firmou Heineken. Ta má na svědomí pořádání a sponzorování mnoha akcí, kde samozřejmě nechybí i ty hudební, takže sáhnout po Hardwellovi byla jasná volba.

Měl jsem to štěstí, že jsem mohl vystoupit v nejlepších klubech a na největších světových festivalech, ale tahle zkušenost je ta, která patří zajisté mezi ty úplně nejlepší. Energie davu, jezdci na stupních vítězů a zapojení celého města do této show bylo ohromující. Byla to pro mě veliká čest, abych jako první DJ na světě zahrál na pódiu Formule 1.

Hardwell si toto hraní pro 50 tisíc lidí užíval na plné otáčky a ve videu níže se na to můžete podívat i vy. Ovšem Robbert nebyl jediný, kdo se při této akci zapsal do historie Grand Prix. Tím dalším byl jezdec Lewis Hamilton, který se stal již počtvrté šampionem a zároveň i nejúspěšnějším britským jezdcem F1 všech dob.

Zdroj: facebook.com, youredm.com