Nizozemský DJ a producent Hardwell, včera odvysílal poslední díl svého pořadu „Hardwell On Air“. Epizoda s pořadovým číslem 500 byla poslední v rámci tohoto konceptu a tracklist obsahoval hromadu nových IDček.

Podle komentářů od vedení Revealedu, které jsou dostupné na internetu, dochází k úpravám radio shows v jejich konceptu jako takovým. U Hardwell On Air je zrušení hodně překvapující, protože šlo o nejpopulárnější radio show za loňský rok. Alespoň podle statistik serveru 1001 tracklist, který celosvětově vyhodnocuje data kolem skladeb. Robert tak v žebříčku nechal za sebou taková jména jako Tiesto, Eric Prydz nebo Armin van Buuren a jeho ASOT (celý žebříček zde).

Do playlistu téhle radio show se dostalo i několik Čechů, kdy jednoznačně největší úspěch dosáhl Richard Reynolds, který se v epizodě 146. objevil se svým hitem Shake It. Jak nám prozradil v našem mluveném podcastu „Afterparty“ (můžete poslechnout zde), tak se jednalo o největší zlom v jeho kariéře, který mu výrazně pomohl. Dvakrát se tam dostala i dvojice Audiorockers, kteří bodovali s remixy na skladby od Coldplay a Calvina Harrise.

Teď bude zajímavé sledovat, zdali Hardwell a Revealed přijdou s nějakým jiným konceptem nebo nikoli.