Holandský „špílmachr“ Hardwell sice nevystupuje, ale v poslední době je kolem něho tolik rozruchu, že by se za to nestyděla kdejaká celebrita. Pojďme ale hezky popořadě. Tou první novinkou je jeho nový track s názvem „Left Right„. Ten je kolaborací hned čtyř jmen, a to když se k Robbertovi přidal MAKJ a Deorro, které doplnil raper Fatman Scoop.

Po výčtu jmen pak asi nikoho nepřekvapí, že je se jedná o klasickou EDM záležitost ve vrtačkovém stylu, která má chytlavou melodii a hutný drop. Novinka se okamžitě zařadila do playlistů mnoha DJs a rozhodně ji na tanečních parketech uslyšíme ještě mnohokrát.

Tou další novinkou, i když se jedná pouze o bulvární spekulaci,tak je jeho návrat na stage. V rámci Amsterdam Dance Eventu se totiž uskutečnila i noc pod taktovkou dvojice Sunneryho Jamese & Ryana Marciana, kde vystoupil i zahalený DJ, kterému koukaly pouze oči a v lineupu dělal předskokana zmíněné dvojici. V timetable byl uveden jako Mr.X.

Hardwellova manažerka Anna Knaup však celou záležitost vyvrátila, že se o Hardwella rozhodně nejednalo. Světová média jsou však jiného názoru. Zůstává ale pravdou, že pokud by se za mixážní pult vrátil, tak by to bylo nejspíše na noci jeho vlastního labelu – Revealed night, kde vystoupil pouze v roli „mluvčího“. Během svého proslovu však fanoušky ujistil, že jeho návrat přijde brzy.

Tím se dostáváme k další spekulaci, a to je jeho úplný návrat na scénu. V zákulisí totiž kolují informace, že jeho mateřská bookingová agentura Anna Agency již naplno připravuje jeho návrat a aktuálně se řeší již termíny pro příští rok. Dočkáme se?