Kdo by neznal populární radio show Hardwell On Air, která minulý víkend dosáhla číslovky 350. A jelikož se takové hezké kulaté číslo nevidí každý den, nemohla to holandská hvězda nechat bez povšimnutí a vysílala dvě hodiny z jednoho velmi dobře známého studia. Pokud jste přímý přenos sledovali a říkali jste si, že je vám nějaké povědomé, tak ano. Vysílací studio totiž není Hardwellovo, ale Arminovo, který ho svému kamarádovi zapůjčil. O jejich dobrém vztahu nemůže být pochyb, vždyť se loni představili i v prvním společném setu na amsterdamském ADE, konkrétně na AMF v Amsterdam ArenA v rámci actu Two Is One.

Speciální epizoda nabídla ve 120 minutách několik hostů z Robbertova labelu Revealed a k poslechu tak hráli: Kura, Jewelz & Sparks, Sick Individuals a celé to uzavřel hlavní protagonista. Se svým blahopřáním přišel i dlouhán Afrojack. Dočkali jsme se i několika nových singlů, kdy například Kura oznámil své dvě nové kolaborace s Mr. Black a Hardwell ukázal hned tři singly, které se chystá vydat. Všechny jsou spolupráce, a to konkrétně s Timmym Trumpetem, Quintinem a Dr. Phunkem.

Oznámení se dočkal i nový sub-label, který bude spadat do rodiny Revealedu. Zatím není příliš známo, jaký typ hudby na něm bude vycházet, protože Hardwell k tomu pouze dodal, že se bude zaměřovat na „prožitek z hudby“, ale určitým pojítkem by mohl být podcast „Off The Record„, kde je orientačně jiný styl hudby.

Kompletní dvouhodinovou jízdu naleznete níže.