harrison retro

Kdy: 13.8.2016 – sobota
Kde: Retro Music Hall Prague
Kdo: Harrison, Audiorockers, Mejsi, Mike Morphine
Za kolik : 150Kč na místě
Start: 22:00

FB událost: https://www.facebook.com/events/140249723073893/

Nejen prověřená jména, ale i nadějné talenty tuzemské a světové scény můžete slyšet v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall. A právě s jedním takovým se můžete setkat 13. srpna v nejoblíbenějším pražském klubu, který má své sídlo na „míráku“.

Za mixážní pult se totiž postaví teprve 23letý mladík z Velké Británie – DJ Harrison. Toho si můžete pamatovat například z Magnetic Festivalu, kde sice nebyl součástí lineupu, ale přiletěl společně s dvojicí VINAI, aby prezentoval jejich společné singly Sit Down a The Wave. Za svou krátkou kariéru toho stihl poměrně hodně, kromě spolupráce s italskými krasavci si může přičíst i účast na Hardwellově labelu Revealed, kde mu nedávno vyšel společný singl s Kill The Buzz – Once Upon A Time. Jeho produkce je sice jedna věc, ale jeho pravou sílu oceníte až na pódiu, kde Harrison ovládá skill hodný DJských velikánů a umí předat svou energii hudebně nadrženému davu.

A aby toho nebylo na jeden večer málo, tak jsme si přizvali i v tuzemsku oblíbené duo Audiorockers, které letos stihlo už vyprodukovat oficiální remix pro dvojici Nervo a vystoupí na hlavním pódiu letošního Mácháč Festivalu. Celý lineup pak uzavírají naši rezidenti Mejsi a Mike Morphine. Pokud se chcete přesvědčit, že i v létě to u nás jede, tak v sobotu 13. Srpna od 22:00 do neděle do 8:00 ráno máte možnost. 🙂

Vstup od 18 let.