headhunterz-vlog

Willem Rebergen neboli Headhunterz je bezpochyby jeden z neoriginálnějších umělců ve světě elektronické taneční hudby. Stejně jako plno jeho dalších kolegů z branže, i on začal pro své fanoušky natáčet pravidelné vlogy, na kterých nás provádí svým DJským životem. V posledním krátkém videu nám představil nejen svůj výlet do Japonska, ale narovinu se zde rozpovídal i tom, co si opravdu myslí o dnešním fenoménu zvaném EDM.

„V některých věcech se chystám být neomalený. Nemám rád EDM, nebo big room, nebo jak tomu chcete říkat. Je to pro mě příliš povrchní. Co se týká house music, tak pokud vystupuji, hraji výhradně své vlastní skladby. Začal jsem dělat progressive house, protože jsem cítil, že to pro mě byl ten nejlepší směr, kterým se mám dát. Na chvíli to pro mě všechno byla zábava, ale věděl jsem, že se budu muset podívat po něčem dál …“

Ujišťujeme vás, že Headhunterz ze světa taneční hudby jen tak neodejde, ale budeme se moci těšit na nové a ještě lepší tracky, ve kterých – jak říká – půjde ještě dál.

Zdroj: youredm.com, youtube.com