Stará známá věc, že holandský rodák, DJ a producent Headhunterz se loni v létě vrátil zpět na hardstylovou scénu. Žánr, který ho proslavil, se rozhodl před několika lety opustit, aby se mohl věnoval aktuálnímu EDM trendu. A v podstatě můžeme říci, že úspěšně. Vždyť produkoval singly s KSHMR, R3HABem či Krewellou a hrál na největších festivalech světa. On sám však cítil, že tam nepatří, a tak v červnu loňského roku oznámil oficiální návrat k žánru, který ho proslavil (psali jsme zde).

Nyní, kdy je podle názoru mnoha fanoušků na vrcholu, přišel s termínem vydání jeho druhého studiového alba. To poslední vzniklo v roce 2010, ale za tu dobu stihl vydat slušnou řádku samostatných singlů. Nicméně nová deska má obsahovat pouze sedm nových věcí, což není mnoho, z nichž jedna je populární skladba Destiny. Na albu sice najdeme 11 „skladeb“, ale jsou v tom započteny i půlminutové „mezihry“ či intro a finální mix všech skladeb. Počet sice není tak výrazný, ale o to více si snad dal „Heady“záležet na kvalitě.

S jistotou však lze říci, že se jedná o jedno z nejočekávanějších alb letošního roku na poli elektronické taneční scény. Vyjde 2. března a už teď si jej lze předobjednat na iTunes.