• Jedno z největších světových jmen v oblasti hardstyle muziky, Headhunterz, přináší do světa svůj vlastní masterclass. Bude se jmenovat The Art of Production a půjde o placené online kurzy, kde „Heady“ bude vysvětlovat, jak který track vytvořil. K úspěšnému zapojení do kurzu prý nemusíte být žádný profesionál a lze se připojit bez předešlých zkušeností.

    Jak bylo řečeno, kurz bude veden online formou, pro malou skupinu lidí, která bude společně propojena a bude s nizozemským DJem aktivně komunikovat. Heady pak slíbil účast dalších hvězdných hostů ze světa tvrdé taneční hudby, takže ukáže zajímavé spolupráce. Každá hodina tak bude rozebírat jiný singl. Registrovat se pak můžete na webu headhunterz.com

    „Cesta k tomu, jak vyrobit kvalitní hardstyle track, je lemována nejednou výzvou. Chci osobně touhle cestou provést lidi, aby urychlili svůj vývoj v oblasti produkce, když jim nasdílím zkušenosti za patnáct let své kariéry. Důležité je nechat vzkvétat jejich potenciál, bez překážek, tak aby mohli produkovat své myšlenky,“ řekl Heady ke svému online kurzu.