Po menší odmlce dnes Tomorrowland oznámil další jména, která budete na tomto jedinečném festivalu moci vidět. Kromě velikánů jako Afrojack, Blasterjaxx, Galantis nebo Alan Walker však najdete i jméno Idris Elba. Že vám to jméno něco říká? To by ale mělo! Idris Elba je skutečně velký pojem, jen v trochu jiném odvětví. Hollywoodský herec, původem z Anglie, který má na svém kontě řadu velkolepých filmů, jako RocknRolla, Pacific Rim, Prometheus, a nebo kultovní seriál The Wire. Většina z vás ho ale bude znát jako strážce Bifrostu, asgardského Heimdalla v marvelovkách Thor a Avengers.

Leckdo si možná bude klepat na čelo, proč zrovna někdo takový bude hrát na Tomorrowlandu a řekne si, že dneska už asi může být DJ opravdu každý. Zdání ovšem může klamat. Tenhle sympaťák začínal hrát ještě dřív, než vznikla většina moderních festivalů. Sám říká, že hrál už ve svých 14 letech. V mládí dokonce bylo DJské řemeslo na dva roky jeho jedinou obživou.

V současnosti tak těží ze své herecké popularity, kterou kloubí s dobře zvládnutým uměním za mixážním pultem, a akce, na kterých si zahrál, mají zvučná jména – od Glastonbury až po slavný club Pacha na Ibize.

Kromě DJingu se Idris věnuje i produkci a může se pochlubit spoluprací s Pete Tongem nebo Fatboy Slimem.
To není úplně špatné na 45letého herce, co říkáte?