✪ PÁTEK / FRIDAY 1/8 – HI:5 ✪
DJs: Migell, Andre, Simon Pereez, Jumper

Hi:5 je pozdrav na uvítanou od rezidentního projektu klubu Duplex. Rezidentní DJ Migell si tentokrát pozval na další pokračování této pravidelné párty trojlístek zajímavých hostů. Společně s ním tedy vystoupí Andre, Simon Pereez a Jumper!

✪ MIGELL✪
Ostřílený Dj, co roztančí každou párty svým vytříbeným uměním a citem pro vystihnutí atmosféry a servírování těch největších pecek housem počínaje, přes progressive a mnohem dál! V klubu Duplex už vystoupil po boku takových hvězd, jako Michael Calfan, Nicolaz, Ali Wilson, Audioherz, Atlantic, Eric Grovonius a v nedávné minulosti hrál po boku se zpěvákem Errol Reid, nebo DJ Stuart Ojelay v rámci eventu HED KANDI .Ti šťastnější z Vás ho mohli slyšet hrát na proslulé Ibize v klubech jako Hush, Bay bar nebo Orange Cornner, kde strávil neskutečnou párty jízdu po všech klubech. Užijte si tedy jeho vystoupení, které ve Vás zaručeně nechá příjemné dojmy.

✪ANDRE✪
Mladý talentovaný DJ Andre z Prahy, kterému se během půl roku povedlo projít pražskými top kluby, kde předvádí pravidelně svůj djský um s citem pro vývoj setu a pečlivě skládané beaty v rytmu electro house music. Pravidelně vystupuje v klubech Duplex, Insomnia, Luxor FTC nebo Kotnov.

✪JUMPER✪
Jumper, vlastním jménem Ondra Skokan, je mladý energický umělec pocházející z Olomouce. Djingu se věnuje od roku 2012, svoji kariéru odstartoval v roudnickém Freelandu. Od housu se propracoval až k aktuálnímu tech house, techno a deep house soundu, který podtrhuje svoji čistou a precizní technikou mixu. Pravidelně vystupuje v pražském Duplexu na akcích Cape town wave a HI:5, dále jste jej mohli slyšet v pražském Magnumu a Insomnii, havířovské Stolárně, na plavbě Chillin Prague a na dalších akcích. Při jeho vystoupeních se rozhodně nebudete nudit!

✪SIMON PEREEZ✪
Simon Pereez je všestranný umělěc.V jeho djských setech můžete očekávat prvky všech možných žánrů elektronické hudby. V současné době ho nejčastěji můžete slyšet v house setech ve všech odnožích tohoto žánru. Pravidelně vystupuje v klubu Duplex, Magnum nebo Yes Club. Kromě djingu se věnuje také natáčení aftermovie z tanečních akcí. Jeho sety vás rozhodně nenechají sedět!

VSTUPENKY:
✪ DRŽITELÉ DUPLEX KARET ✪
➤➤➤ MUŽI 280,- Kč
➤➤➤ ŽENY do 23:00 zdarma / 150,- Kč později
registrace Duplex karet: http://m.duplex.cz/cs/registration
REZERVACE & VIP E-mail: reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

VIP BENEFITY:
– prioritní vstup do klubu
– rozšířené portfólio nápojů
– privátní podlaží s výhledem na parket