Cliffdivingový Highjump se nezadržitelně blíží. Letošní novinkou v programu bude čistě housová stage se zástupvi české klubové scény tohoto žánru taneční hudby. Během obou dnů se na podium přímo u lomu v Hřiměždicích představí zajímavá jména. Highjump se koná v termínu 2. a 3. srpna 2019. Plavky s sebou.

Mezi vystupující djs, kteří se v připravené zastřešené zoně představí jsou Lumiere, Pat Heart z Francie, Dan Cooley, Magors sound system, Byzzon, Dj LU2 nebo Martin DSC. Půjde o každonoční after party do časných ranních hodin v rytmech vybrané house/deep house music.

Celé podium je pod záštitou Primy Cool, která si  připravila odpočinkovou zonu plnou lehátek, stolní fotbálky nebo místo, kde bude možnost nabít své mobilní zařízení. Když budou mít návštěvníci přes den potřebu si trošku odpočinout, zahrát fotbálek nebo jen tak pokecat s kámošema v lehátku, house stage je přípravena.

Kromě djs na House stage se v areálu představí další zajímavá jména taneční hudby. Headlinerem je například nizozemské duo Kraak and Smaak. Dále půjde o DJe jako TiGi, Tokátko, Michael C, Subgate a další.

Více o akcí najdete na www.highjump.cz