Někým nenáviděná a někým milována, to je anketa DJ Mag TOP 100, která si každý rok dává za úkol určit toho nejpopulárnějšího DJe na světě. Hlasovací brány se otevřely tento týden a vy se tak můžete zapojit do hlasování, které letos oslaví 25 let své existence.

V předchozích 24 ročnících ukázala taneční hudba svou rozmanitost, kdy anketu vyhrál například Carl Cox, Tiësto, David Guetta, Armin van Buuren či poslední, už dvojnásobný vítěz Martin Garrix. V loňském roce se pak zapojil více jak jeden milion hlasujících, a to z více jak 170 zemí světa.

Již druhý rok po sobě je pak DJ Mag partnerem projektu UNICEF, který na tomhle eventu podporuje. Letos také půjdou zakoupit speciální VIP balíčky, kdy část zisku půjde na zmíněnou nadaci. Loni se vybralo 30 tisíc liber a podle letošních odhadů by to mělo být více jak 50 tisíc liber (více zde).

Stejně jako loni, tak i letos proběhne vyhlášení na obřím eventu AMF, který se pořádá v rámci nizozemského ADE. Amsterdam Music Festival se uskuteční 21. října na stadionu Ajaxu, kde se bude pohybovat téměř 40 tisíc návštěvníků. Kromě toho poběží i livestream do celého světa, který v roce 2017 sledovaly více jak 4 miliony lidí.

Hlasování se pak uzavře 19. září a vy můžete volit své favority ZDE: https://top100djsvote.djmag.com/