ralvero

Kdy: 12.12.2015 – sobota
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdo: Ralvero, Richard Reynolds, Bon Finix, Mike Morphine
Za kolik: 100 Kč
Start ve 22:00

Naše umístění ve stovce nejlepších klubů na světě pro nás představuje velkou výzvu a zároveň závazek udržení kvality. A proto jsme si pro vás připravili další jméno, které je vycházející hvězdou na aktuální taneční scéně. Do oficiálního klubu Evropy 2 – Retro Music Hall – přijede holandský DJ a producent Ralvero.

Vlastním jménem Ralf Baartmans není na scéně rozhodně žádným nováčkem, vždyť svůj první singl „Party People“ vydal již v roce 2009 a od té doby jeho cesta vede skrz kvalitní produkci. Jeho hvězda však začala stoupat až v posledních několika měsících, a to zejména díky supportu od samotného Hardwella, který jeho poslední singl MAD vydal na svém labelu Revealed. V minulosti jej podporoval i Tiësto, David Guetta či Bingo Players, kteří vydali jeho singly „Rage“ a „Xtreme“ na svém labelu Hysteria. Během několika let stihl vystoupit ve světových partyměstech, jako jsou Dubaj, Sydney, Melbourne, Atény, Istanbul, Paříž či Londýn – a teď si ho můžete vychutnat i vy v Praze.

O support se pak postarají naši borci Richard Reynolds, Bon Finix či Mike Morphine. Vstupné je stanoveno na 100 Kč a startujeme v deset večer. Vidíme se v sobotu 12. prosince!