castle_HD

✪ PÁTEK / FRIDAY 12/12 – KOMC ✪
Special guests:
Jack’s Movement (NL), Don Voluntas (NL)
JUNIOR JAN, Pauli Gabrieli, Javo

DUPLEX & JJ presents KING OF MY CASTLE Skvělá lokalita, stylový klub s velkým tanečním parketem a terasou v centru Prahy, speciální dekorace, sexy tanečnice a jejich originalní show – to vše je součástí královské noci KING OF MY CASTLE v klubu DUPLEX!

DUPLEX uvadí další díl house noci „KING OF MY CASTLE“ v moderním klubu Duplex v Praze v pátek 12.12.2014. Těšit se můžete na skvělý zvuk, sexy tanečnice a specialní performaci artistů! Jako hosté tohoto dílu párty KING OF MY CASTLE vystoupí rezident noci Junior Jan, který si na tento díl pozval speciální hosty z Holandska. Jack’s Movement & Don Voluntas. Za českou scénu vystoupí rezidentní DJs klubu Duplex Pauli Gabrieli & Javo.

Jestli si myslíte, že klub Duplex na pražském Václavském náměstí je převážně o taneční scéně a noční zábavě, tak to jste zřejmě ještě neochutnali speciality místní restaurace. Ve stylovém interiéru terasy budete mít pocit, že jste se ocitli v oáze nad střechami Prahy a pod vámi zůstal ruch velkoměsta. Restaurace je otevřená již od 11 hod. Ti, kteří by po večeři chtěli volně navázat na noční zábavu v podobě klubové scény, nemusejí chodit daleko, jednoduše se přesunou o patro výše!

VSTUPENKY:
✪ DRŽITELÉ DUPLEX KARET ZDARMA ✪
➤➤➤ MUŽI 280,- Kč
➤➤➤ ŽENY do 23:00 zdarma / 150,- Kč později
registrace Duplex karet: http://m.duplex.cz/cs/registration
REZERVACE & VIP E-mail: reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

VIP BENEFITY:
– prioritní vstup do klubu
– rozšířené portfólio nápojů
– privátní podlaží s výhledem na parket
– VIP toalety
– osobní péče