Sen mnoha fanoušků po celém světě se stává skutečností. Legendární švédská trojice se znovu spojí a vyjede do akce, možná dokonce i na turné!

Řeč je samozřejmě o Swedish House Mafia, kteří se po pěti letech představili jako „suprise act“ v březnu na Ultra Music Festivalu v Miami, kde před několika lety měli své poslední vystoupení v rámci své „One Last Tour“. Teď to ale vypadá, že jejich poslední tour bylo asi tak stejné, jako „jediný koncert v životě Leoše Mareše“, protože Axwell s Ingrossem během své show v New Yorku oznámili, že celá trojice se chystá příští rok právě do tohoto města.

Dlouho se spekulovalo, že na rozpadu SHM měla podíl jejich manažerka Amy Thomson, s kterou měl Steve Angello v minulosti i nějaké spory. Stejně tak stála za úspěšným působením Axwella s Ingrossem jako dvojice. Teď to však vypadá, že všechny neshody jsou urovnány a kluci tak úspěšně mohou vyjet i na další šňůru. Zatím nejsou známy žádné podrobnosti, ale je dost pravděpodobné, že kolotoč bookingů na příští rok se už rozběhl na plné obrátky.