house feelings


Pátek – 13.2.2015
DJs: Manene, Sunbeam, TiGi, Medic
Vstupné: 100 Kč

Mladoboleslavský Disco club Forum se již třináctého února znovu otřese v základech. V rámci House Feelings k nám totiž zavítá nadějný producent a rezidentní DJ pražského Duplexu – Manene. Ten za svou krátkou kariéru stihl vystupovat v sedmi evropských zemích, vydat několik populárních tracků a zahrát si na největších tuzemských festivalech jako jsou Mácháč či AiR. Aktuálně se Roman pohybuje mezi nejobsazovanějšími DJi v České republice a my Vám ho přivážíme v exkluzivním setu.

Další do party je pak oblíbený Sunbeam, který po svém vystoupení na klubové edici Unique House Festivalu sklidil obrovský úspěch a jeho rovné beaty s notnou dávkou porna a veselosti nebudou chybět ani tentokrát.

Premiérově se pak u nás představí rezident internetového portálu housemagazine.cz – TiGi. Ten své sety staví především na precizním výběru skladeb a řádné gradaci. V minulosti vystupoval na takových akcích jako Creamfields, E-motion či Hey Listen a nyní si podmaní i Disco Forum. Line-up pak doplní ostřílený rezident Medic.

Mějte tedy připravené náhradní cvičky a střevíce, protože tuhle noc protančíme hned několikrát.