hfl

Rozhodli jsme se podpořit charitativní akci s názvem House For Life, která pomůže nemocnému Honzíkovi. Výtěžek akce totiž bude předán organizaci Chci Pomoci a eventu vystoupí několik předních tuzemských DJs: Chris Sadler, Roberto Chochola, Bon Finix či Jean Luc.

FB event: https://www.facebook.com/events/431988553639925/

▌Sobota 19.09.2015
▌Milín – areal benzinové pumpy (Milín č.p 354)
▌Start 18:00 / End 04:00

✹ MAIN STAGE:

★ CHRIS SADLER
★ ROBERTO CHOCHOLA
★ BON FINIX
★ JEAN LUC
• LUCASS MAYER
• CREEPY DONUTS
• MIRA SMARDA
• RA-MOON
• BRONEE

Kdo je Honzíček?
Když byl Honzíček ještě u maminky v bříšku doktoři si s diagnozou nebyli jistí a bylo bud a nebo. Když se narodil brzy po porodu mu srostla fontanela a už jsme věděli že to nebude nic dobrého.Ve dvouch měsících měl první epileptický záchvat , z výsledků magnetické rezonance nám řekly že má těžkou VVV CNS (vrozené vývojové vady centrální nervové soustavy).

Microcefalie(těžká vývojová porucha projevující se předčasným ukončením růstu mozku a obvykle i celé hlavy), Hypoplazii ( stav neuplného vyvinutí orgánu projevující se menší velikostí ),Lissencefalie ( vývojová vada mozkové tkáně), Septooptická dysplazie ( nedostatečný vývoj zrakového nervu),chybění Cevum callosum (CC je tenčí než je obvyklé pro daný věk dítěte) a Septum Pellucidum (přepážka oddělující ve střední čáře obě postranní mozkové komory )Oploštění gyru frontálně a occipitálně zcela vyhlazené kontury mozku, Těžká PMR ( psychomotorická retardace).

Honzíček nemá skoro žádnou šanci na to že se jednou postaví a udělá své krůčky k nám. Ve svých dvou dvou letech se přetáčí na bok a občas se mu povede přetočit se na bříško. Protože je ležící potřebuje několik věcí a bohužel ne vše hradí pojištovna . Jde například o zdravotní postýlku s matraci , dekubitní podložku , zdravotní polohovací podložka vhodná i na cvičení . Pomoc už je jen to že se přidáte a pošlete dál. Děkujeme všem co jsou v naší skupině , co drží Honzíčkovi pěstičky a hlavně těm co nám pomáhají.

honzicek