★ HOUSEMAGAZINE NIGHT ★
5. října 2018
START 20:00 hodin
★ Housemagazine.cz tě zve na mejdan do Tropic baru! ★

Nenechte si ujít večer plný kvalitní house music, kterou vám bude po celou noc servírovat DJ TiGi a krýt záda mu bude ALLIB

★★★ DJ TiGi ★★★
– je rezidentní DJ pražského klubu Retro Music Hall a vyhlášeného hudebního portálu housemagazine.cz, který zároveň i vede. V minulosti si zahrál na slavných festivalech Mácháč a Creamfields či oblíbených klubových sériích E-Motion a Dreamland. Jeho vytříbené sety si mohli užít návštěvníci těch nejznámějších českých podniků, za Prahu jmenujme Duplex, Meccu či SaSaZu, za Brno pak Flédu a za Ostravu potom Fabric. V line-upech se TiGi postavil po bok takových hvězd, jako je například holandská ikona Sander van Doorn či VINAI.

Support:
AllIB – Je mladý a nadaný DJ, který se stává více a více známý svými energetickými sety. Baví ho především future house, bass house a bigroom. V součastné době aktivně pracuje i na vlastní tvorbě. Můžeš ho znát z clubů jako například Tropic bar Kyjov, kde je se stal v roce 2017 rezidentem, Club Vinárna Strážnice, dále ho můžeš znát ze Sona z Brna a nebo z akcí pořádaných značkou Clubu 596!

START 20:00 hodin
VSTUP – 50,- (Do 22:00 VSTUP ZDARMA)