064 cover

Dnešní epizoda našeho podcastu je v mnoha ohledech speciální. Hned první lahůdkou je první polovina 64. dílu, kterou připravil DJ TiGi ve studiu pražského DanceRadia. Jedná se totiž o záznam jeho vystoupení v pořadu Climax u Chrise Sadlera, a tam, jak známo, neočekávejte žádné „vrtule“, ale pořádně našlapané tracky. Druhou půlku pak obstaral sám organizátor Celebrity Festivalu – Nikky Vanilla, a to taktéž znovu formou záznamu, tentokrát z rádia Seejay. Jak TiGi, tak Nikky vystoupí již tohle úterý v Bakově nad Jizerou, který přivítá velmi kvalitní line-up. Více informací o tomhle festivalu se dočteš ZDE. Kromě toho jsme vyzvali samotného pořadatele, aby nám o téhle akci řekl pár slov:

Celebrity Festival začal původně jako oslava narozenin mého prvního podniku La Vanille v Mladé Boleslavi. Následně jsme ale začali dělat další a další ročníky a na našem posledním bylo již 1 600 zúčastněných. Letos jsme se po 3 ročnících rozhodli udělat náš první open air. Velice se na tuto speciální edici těšíme a pro naše návštěvníky jsme si připravili nejen úžasné počasí, line-up a nízké vstupné, ale i spoustu dalších záležitostí. Pojďme si to shrnout.

DJs: Bon Finix, Roberto Chochola, Mike Morphine, Pete Luke, TiGi, Hrusha, Tokátko, Ludwig von House, Nikky Vanilla, Krekr, Valentine Prokhorov, Martenz. Čeká Vás od 17:00 do 20:00 levnější vstupné a poté 150 Kč. Připravili jsme pro Vás speciální Chill Zone, kde bude nejen náš sisha men, u kterého si budete moct zapůjčit vodní dýmku, ale také rožněné prase zcela zdarma! Pro žíznivé party people je připraven dlouhý koktejlový bar, s tvrdým alkoholem, nealkem ale i točeným pivem.

Epizodu pak stahujte ZDE.

TiGi presents housemagazine.cz podcast 064 (Nikky Vanilla guestmix) by Housemagazine.Cz on Mixcloud