housemagazine.cz

★housemagazine.cz night★
13.12.2014
Klub Pantheon – Plzeň

►Mainstage: TiGi, Jesper, Sony Tran
►Sexy Pantheon andílci
►Kvalitní taneční hudba
►Unikátní spojení Pantheonu a housemagazine.cz
►Top atmosféra

https://www.facebook.com/events/856852384359612/

Přední internetový portál informující o taneční hudbě – housemagazine.cz příjíždí poprvé do Plzně. Klub Pantheon má tu čest, že může představit dvojici jeho rezidentních DJs – TiGi a Jesper, které pak doplní Sony Tran.

Těšit se tak můžete na unikátní noc, která spojí náš klub s mimořádným internetovým projektem. Moderní prostředí, kvalitní taneční hudba a skvělá atmosféra, budou v ten večer samozřejmostí. Pokud Vám sedí aktuální proud housového pojetí, tak tuhle párty byste neměli vynechat. Chybět totiž nebudou ani naši sexy Pantheon andílci. Vstupné je pak směšných 80 Kč.

DJ TiGi – Šéfredaktor a rezidentní DJ v jedné osobě. Po devíti letech na scéně působí stále „fresh“ a přitom má za sebou hraní například na festivalu Creamfields či věhlasné E-Motion. Aktuálně má i svou vlastní noc v pražském Duplexu pod názvem HM Session a na serveru provozuje i pravidelný hudební podcast.
https://www.djtigi.cz/

Jesper – Jeden z redaktorů a taktéž rezident s vlastním podcastem na serveru housemagazine.cz. Jeho oblíbená rodina Size se projevuje i na jeho setech, které umí velmi dobře postavit. To dokazuje i v rezidentním klubu New Best, kde provozuje noc Soundforce.
https://www.facebook.com/Jespersound?fref=ts

Vstup: 80,-
Kiss Proton zóna: 200,-
VIP Champagne: 500,-
Ve VIP Champagne je pro vás připraven raut.

Kupte si vstupenku už dnes a ušetřete až 50%.
http://www.pantheonclub.cz/typ-vstupenky/clanek/

Svůj stůl si můžete rezervovat na http://www.pantheonclub.cz/rezervace-mista/

www.pantheonclub.cz
http://instagram.com/musicclubpantheon