Tag For : afrojack

Ultra Europe 2019 aneb první ročník na novém místě se Swedish House Mafia. Ultra Europe 2019 aneb první ročník na novém místě se Swedish House Mafia.

Hardwell se znovu ukázal za mixážním pultem. Hardwell se znovu ukázal za mixážním pultem.

V září vyjde nové album Davida Guetty s podtitulem „7“. V září vyjde nové album Davida Guetty s podtitulem „7“.

Afrojack vydá nové EP a rozšiřuje tým Wall Recordings o mladý talent. Afrojack vydá nové EP a rozšiřuje tým Wall Recordings o mladý talent.

Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost! Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost!

Armada Music vydala 100 tracků k oslavě svého 15. výročí! Armada Music vydala 100 tracků k oslavě svého 15. výročí!

Nicky Romero zremixoval hit „One More Day“ od Afrojacka a Jewelz & Sparks. Nicky Romero zremixoval hit „One More Day“ od Afrojacka a Jewelz & Sparks.

Nicky Romero se s novým remixem hlásí o pozornost! Nicky Romero se s novým remixem hlásí o pozornost!

Afrojack má společný singl s Jewelz & Sparks. Afrojack má společný singl s Jewelz & Sparks.

Steve Aoki bude zvěčněn jako vosková figurína v muzeu! Steve Aoki bude zvěčněn jako vosková figurína v muzeu!

120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény! 120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény!

Afrojack během Tomorrowlandu odehraje osm setů. Dojde i na techno! Afrojack během Tomorrowlandu odehraje osm setů. Dojde i na techno!

Afrojack pomohl Hardwellovi poté, co muselo jeho letadlo nouzově přistát. Afrojack pomohl Hardwellovi poté, co muselo jeho letadlo nouzově přistát.

Don Diablo, Tiësto, Afrojack a mnoho dalších. Sety z EDC Las Vegas jsou zde! Don Diablo, Tiësto, Afrojack a mnoho dalších. Sety z EDC Las Vegas jsou zde!

Pátý ročník Ultra Europe odhaluje první vlnu line-upu! A je na co se těšit. Pátý ročník Ultra Europe odhaluje první vlnu line-upu! A je na co se těšit.

Afrojack a David Guetta vydali po několika letech nový track „Another Life“. Afrojack a David Guetta vydali po několika letech nový track „Another Life“.

Ultra Music Festival Miami již tento víkend v 360° live streamu! Ultra Music Festival Miami již tento víkend v 360° live streamu!

Německý WORLD CLUB DOME posiluje line-up o Zedda, Nicky Romera, Laidback Lukea a mnoho dalších! Německý WORLD CLUB DOME posiluje line-up o Zedda, Nicky Romera, Laidback Lukea a mnoho dalších!

Afrojack a Jay Karama mají společný track Diamonds. Afrojack a Jay Karama mají společný track Diamonds.

Skutečná jména světových DJs, znáš je všechny? Skutečná jména světových DJs, znáš je všechny?

Afrojack přichází s novinkou The Great Escape. Afrojack přichází s novinkou The Great Escape.

Afrojack představil na Tomorrowlandu velice očekávaný track! Afrojack představil na Tomorrowlandu velice očekávaný track!

Hardwell a Afrojack vydali společný track! Hardwell a Afrojack vydali společný track!

Kdo z DJs vydělává nejvíce a za co? Kdo z DJs vydělává nejvíce a za co?