• Tag For : david guetta

  Dimitri Vegas & Like Mike sesadili Martina Garrixe aneb výsledky ankety DJ Mag 2019. Dimitri Vegas & Like Mike sesadili Martina Garrixe aneb výsledky ankety DJ Mag 2019.

  Ultra Europe 2019 aneb první ročník na novém místě se Swedish House Mafia. Ultra Europe 2019 aneb první ročník na novém místě se Swedish House Mafia.

  Nicky Romero a David Guetta vydali po letech společný track! Nicky Romero a David Guetta vydali po letech společný track!

  David Guetta, Brooks & Loote vydali nový festivalový hit. David Guetta, Brooks & Loote vydali nový festivalový hit.

  David Guetta a jeho track „Titanium“ dosáhl miliardy zhlédnutí na Youtube! David Guetta a jeho track „Titanium“ dosáhl miliardy zhlédnutí na Youtube!

  David Guetta vydal další techhouse novinku pod svým alias Jack Back. David Guetta vydal další techhouse novinku pod svým alias Jack Back.

  David Guetta vydal remix na hitovku od Calvina Harrise. David Guetta vydal remix na hitovku od Calvina Harrise.

  David Guetta vydal nové album! Jaké jsou dojmy? Stručně to nejde… David Guetta vydal nové album! Jaké jsou dojmy? Stručně to nejde…

  V září vyjde nové album Davida Guetty s podtitulem „7“. V září vyjde nové album Davida Guetty s podtitulem „7“.

  David Guetta vydal progressive house track pod svým alias Jack Back. David Guetta vydal progressive house track pod svým alias Jack Back.

  Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost! Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost!

  David Guetta zveřejnil throwback video, kde hraje ze čtyř gramofonů. David Guetta zveřejnil throwback video, kde hraje ze čtyř gramofonů.

  David Guetta a Showtek mají další společný singl. David Guetta a Showtek mají další společný singl.

  Cheat Codes vydávají energickou pecku! Cheat Codes vydávají energickou pecku!

  Skrillex, Garrix, Diablo, Marshmello a mnoho dalších v soundtracku k filmu Deadpool 2! Skrillex, Garrix, Diablo, Marshmello a mnoho dalších v soundtracku k filmu Deadpool 2!

  David Guetta a Martin Garrix spojily své síly v dalším tracku, přidal se i Brooks! David Guetta a Martin Garrix spojily své síly v dalším tracku, přidal se i Brooks!

  120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény! 120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény!

  Martin Garrix a David Guetta mají společný singl. Martin Garrix a David Guetta mají společný singl.

  Martin Garrix a David Guetta vyřadili z nadcházejícího společného singlu oba vokalisty. Martin Garrix a David Guetta vyřadili z nadcházejícího společného singlu oba vokalisty.

  David Guetta jako nejlepší „electronic act“ na předávání cen MTV. David Guetta jako nejlepší „electronic act“ na předávání cen MTV.

  Ultra Music Festival oslaví příští rok 20. výročí! Ultra Music Festival oslaví příští rok 20. výročí!

  Historie elektronické taneční hudby ve čtyřech minutách. Historie elektronické taneční hudby ve čtyřech minutách.

  V nominaci na MTV EMA jsou i velká DJská jména. V nominaci na MTV EMA jsou i velká DJská jména.

  Vydání nového alba Davida Guetty je na spadnutí. Vydání nového alba Davida Guetty je na spadnutí.