Tag For : festival

Hackeři ukradli údaje více jak 60 tisícům účastníků Tomorrowlandu. Jste mezi nimi? Hackeři ukradli údaje více jak 60 tisícům účastníků Tomorrowlandu. Jste mezi nimi?

Nová studie: Mladí lidé užívají silnější drogy a častěji než kdy před tím. Nová studie: Mladí lidé užívají silnější drogy a častěji než kdy před tím.

Report: Finlandia Mácháč pod nadvládou holandských hvězd. Report: Finlandia Mácháč pod nadvládou holandských hvězd.

Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost! Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost!

Kvůli ohroženému druhu ptáka a jeho vejcím byl odložen celý festival! Kvůli ohroženému druhu ptáka a jeho vejcím byl odložen celý festival!

Organizátoři Tomorrowlandu vysvětlili poslání letošního tématu! Organizátoři Tomorrowlandu vysvětlili poslání letošního tématu!

Tomorrowland vydal oficiální video k letošnímu tématu – The Story Of Planaxis! Tomorrowland vydal oficiální video k letošnímu tématu – The Story Of Planaxis!

Třpytivé zadky – nový trend, který dobývá hudební festivaly! Třpytivé zadky – nový trend, který dobývá hudební festivaly!

EDMANIA představila kompletní line-up a finální plakát. EDMANIA představila kompletní line-up a finální plakát.

5 nejčastějších hudebních festivalů, kde mají lidé sex! 5 nejčastějších hudebních festivalů, kde mají lidé sex!

FLASH Festival odhaluje line – up s headlinerkami NERVO a se speciální vánoční nabídkou! FLASH Festival odhaluje line – up s headlinerkami NERVO a se speciální vánoční nabídkou!

BEATPATROL festival láká na Dimitri Vegas & Like Mike, Vini Vici, Alana Walkera a mnoho dalších. BEATPATROL festival láká na Dimitri Vegas & Like Mike, Vini Vici, Alana Walkera a mnoho dalších.

V roce 2018 se uskuteční první hudební festival pouze pro ženy. V roce 2018 se uskuteční první hudební festival pouze pro ženy.

Report z Finlandia Mácháč 2017 Report z Finlandia Mácháč 2017

Timmy Trumpet přiveze v sobotu na AIR Festival Al Pacina. Timmy Trumpet přiveze v sobotu na AIR Festival Al Pacina.

Report z Beats For Love. Report z Beats For Love.

Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího! Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího!

Ultra Europe má první oběť – udusila se drogami! Ultra Europe má první oběť – udusila se drogami!

V Disneylandu se uskutečnil první EDM festival pod názvem Electroland! V Disneylandu se uskutečnil první EDM festival pod názvem Electroland!

Hardwell představil svůj nový hardstyle track! Zazní i na Ultra Europe? Hardwell představil svůj nový hardstyle track! Zazní i na Ultra Europe?

5. NAROZENINY BEATS FOR LOVE UŽ ZA TÝDEN! 5. NAROZENINY BEATS FOR LOVE UŽ ZA TÝDEN!

Finlandia Mácháč představuje hymnu pro aktuální ročník! Finlandia Mácháč představuje hymnu pro aktuální ročník!

Coca – Cola posouvá hranice a představila etikety s festivalovými náramky! Coca – Cola posouvá hranice a představila etikety s festivalovými náramky!

Světový Ultra Music Festival expanduje do dalších zemí. Světový Ultra Music Festival expanduje do dalších zemí.