Tag For : festival

První Tomorrowland víkend zemřel na festivalu jeden muž. První Tomorrowland víkend zemřel na festivalu jeden muž.

Oficiálně potvrzeno: Ultra Europe se přesouvá na jiný stadion, a to na další čtyři roky! Oficiálně potvrzeno: Ultra Europe se přesouvá na jiný stadion, a to na další čtyři roky!

Fotbalový tým Hajduk potvrdil zápas na stadionu Poljud. Ultra Europe se bude zřejmě přesouvat! Fotbalový tým Hajduk potvrdil zápas na stadionu Poljud. Ultra Europe se bude zřejmě přesouvat!

Video: dvojice se oddávala orálnímu sexu na ruském kole Coachella festivalu. Video: dvojice se oddávala orálnímu sexu na ruském kole Coachella festivalu.

Ostrava se opět otřese v základech. Po roce se vrací Let It Roll on Tour. Ostrava se opět otřese v základech. Po roce se vrací Let It Roll on Tour.

David Guetta, Brooks & Loote vydali nový festivalový hit. David Guetta, Brooks & Loote vydali nový festivalový hit.

Ultra Europe se pochlubilo se svým vymazleným aftermovie 2018! Ultra Europe se pochlubilo se svým vymazleným aftermovie 2018!

Hackeři ukradli údaje více jak 60 tisícům účastníků Tomorrowlandu. Jste mezi nimi? Hackeři ukradli údaje více jak 60 tisícům účastníků Tomorrowlandu. Jste mezi nimi?

Nová studie: Mladí lidé užívají silnější drogy a častěji než kdy před tím. Nová studie: Mladí lidé užívají silnější drogy a častěji než kdy před tím.

Report: Finlandia Mácháč pod nadvládou holandských hvězd. Report: Finlandia Mácháč pod nadvládou holandských hvězd.

Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost! Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost!

Kvůli ohroženému druhu ptáka a jeho vejcím byl odložen celý festival! Kvůli ohroženému druhu ptáka a jeho vejcím byl odložen celý festival!

Organizátoři Tomorrowlandu vysvětlili poslání letošního tématu! Organizátoři Tomorrowlandu vysvětlili poslání letošního tématu!

Tomorrowland vydal oficiální video k letošnímu tématu – The Story Of Planaxis! Tomorrowland vydal oficiální video k letošnímu tématu – The Story Of Planaxis!

Třpytivé zadky – nový trend, který dobývá hudební festivaly! Třpytivé zadky – nový trend, který dobývá hudební festivaly!

EDMANIA představila kompletní line-up a finální plakát. EDMANIA představila kompletní line-up a finální plakát.

5 nejčastějších hudebních festivalů, kde mají lidé sex! 5 nejčastějších hudebních festivalů, kde mají lidé sex!

FLASH Festival odhaluje line – up s headlinerkami NERVO a se speciální vánoční nabídkou! FLASH Festival odhaluje line – up s headlinerkami NERVO a se speciální vánoční nabídkou!

BEATPATROL festival láká na Dimitri Vegas & Like Mike, Vini Vici, Alana Walkera a mnoho dalších. BEATPATROL festival láká na Dimitri Vegas & Like Mike, Vini Vici, Alana Walkera a mnoho dalších.

V roce 2018 se uskuteční první hudební festival pouze pro ženy. V roce 2018 se uskuteční první hudební festival pouze pro ženy.

Report z Finlandia Mácháč 2017 Report z Finlandia Mácháč 2017

Timmy Trumpet přiveze v sobotu na AIR Festival Al Pacina. Timmy Trumpet přiveze v sobotu na AIR Festival Al Pacina.

Report z Beats For Love. Report z Beats For Love.

Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího! Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího!