Tag For : Martin garrix

Martin Garrix ruší svá vystoupení z důvodu zranění kotníku. Martin Garrix ruší svá vystoupení z důvodu zranění kotníku.

Martin Garrix byl převezen ze své show rovnou do nemocnice, když si poranil nohu. Martin Garrix byl převezen ze své show rovnou do nemocnice, když si poranil nohu.

Martin Garrix vydal dlouho očekávanou kolaboraci s Macklemore. Martin Garrix vydal dlouho očekávanou kolaboraci s Macklemore.

Martin Garrix, Armin van Buuren, Zedd a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 2. Martin Garrix, Armin van Buuren, Zedd a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 2.

Martin Garrix letošní Tomorrowland neuzavře. Nahradí ho Swedish House Mafia? Martin Garrix letošní Tomorrowland neuzavře. Nahradí ho Swedish House Mafia?

Martin Garrix přinesl na silvestra New Year Eve mix. Martin Garrix přinesl na silvestra New Year Eve mix.

Martin Garrix ukázal, jak připravoval svou show na ADE. Martin Garrix ukázal, jak připravoval svou show na ADE.

Martin Garrix ukázal příběh o vytvoření jeho aktuálního singlu Dreamer. Martin Garrix ukázal příběh o vytvoření jeho aktuálního singlu Dreamer.

Martin Garrix znovu obhájil trůn aneb okomentované výsledky ankety DJ Mag. Martin Garrix znovu obhájil trůn aneb okomentované výsledky ankety DJ Mag.

Martin Garrix a Dyro mají společný singl, který Vás zvedne ze židle. Martin Garrix a Dyro mají společný singl, který Vás zvedne ze židle.

David Guetta vydal nové album! Jaké jsou dojmy? Stručně to nejde… David Guetta vydal nové album! Jaké jsou dojmy? Stručně to nejde…

Martinu Garrixovi přestal fungovat mixážní pult uprostřed show. Martinu Garrixovi přestal fungovat mixážní pult uprostřed show.

V září vyjde nové album Davida Guetty s podtitulem „7“. V září vyjde nové album Davida Guetty s podtitulem „7“.

Martin Garrix vydal novou skladbu pod svým alias „Grx“. Martin Garrix vydal novou skladbu pod svým alias „Grx“.

Martin Garrix má vlastní značku školních potřeb! Martin Garrix má vlastní značku školních potřeb!

Martin Garrix uzavřel Tomorrowland novou skladbou! Martin Garrix uzavřel Tomorrowland novou skladbou!

Martin Garrix a Dyro představili na Tomorrowlandu svůj nový track. Martin Garrix a Dyro představili na Tomorrowlandu svůj nový track.

Před pěti lety vydal Martin Garrix hit Animals a odstartoval svou hvězdnou kariéru. Před pěti lety vydal Martin Garrix hit Animals a odstartoval svou hvězdnou kariéru.

Martin Garrix představil novinku Ocean, kde mu vokály nazpíval populární zpěvák. Martin Garrix představil novinku Ocean, kde mu vokály nazpíval populární zpěvák.

Skrillex, Garrix, Diablo, Marshmello a mnoho dalších v soundtracku k filmu Deadpool 2! Skrillex, Garrix, Diablo, Marshmello a mnoho dalších v soundtracku k filmu Deadpool 2!

Martin Garrix vydal dlouho očekávanou spolupráci s Loopersem. Martin Garrix vydal dlouho očekávanou spolupráci s Loopersem.

Martin Garrix se svou show uzavřel Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu. Martin Garrix se svou show uzavřel Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu.

Martin Garrix a jeho začátky na školním večírku, když mu bylo 14 let (VIDEO). Martin Garrix a jeho začátky na školním večírku, když mu bylo 14 let (VIDEO).

Martin Garrix prozradil, kdy vyjde dokument “What We Started”. Martin Garrix prozradil, kdy vyjde dokument “What We Started”.