Tag For : Martin garrix

Martin Garrix vydal novou skladbu pod svým alias „Grx“. Martin Garrix vydal novou skladbu pod svým alias „Grx“.

Martin Garrix má vlastní značku školních potřeb! Martin Garrix má vlastní značku školních potřeb!

Martin Garrix uzavřel Tomorrowland novou skladbou! Martin Garrix uzavřel Tomorrowland novou skladbou!

Martin Garrix a Dyro představili na Tomorrowlandu svůj nový track. Martin Garrix a Dyro představili na Tomorrowlandu svůj nový track.

Před pěti lety vydal Martin Garrix hit Animals a odstartoval svou hvězdnou kariéru. Před pěti lety vydal Martin Garrix hit Animals a odstartoval svou hvězdnou kariéru.

Martin Garrix představil novinku Ocean, kde mu vokály nazpíval populární zpěvák. Martin Garrix představil novinku Ocean, kde mu vokály nazpíval populární zpěvák.

Skrillex, Garrix, Diablo, Marshmello a mnoho dalších v soundtracku k filmu Deadpool 2! Skrillex, Garrix, Diablo, Marshmello a mnoho dalších v soundtracku k filmu Deadpool 2!

Martin Garrix vydal dlouho očekávanou spolupráci s Loopersem. Martin Garrix vydal dlouho očekávanou spolupráci s Loopersem.

Martin Garrix se svou show uzavřel Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu. Martin Garrix se svou show uzavřel Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu.

Martin Garrix a jeho začátky na školním večírku, když mu bylo 14 let (VIDEO). Martin Garrix a jeho začátky na školním večírku, když mu bylo 14 let (VIDEO).

Martin Garrix prozradil, kdy vyjde dokument “What We Started”. Martin Garrix prozradil, kdy vyjde dokument “What We Started”.

Martin Garrix má holku a překvapivě je to modelka. Martin Garrix má holku a překvapivě je to modelka.

Martin Garrix znovu projevil lidskost, když si poslechl skladbu od kluka, který nedávno zemřel. Martin Garrix znovu projevil lidskost, když si poslechl skladbu od kluka, který nedávno zemřel.

120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény! 120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény!

Tajné vystoupení Martina Garrixe pod jménem ‘Ytram’. Tajné vystoupení Martina Garrixe pod jménem ‘Ytram’.

Martin Garrix vydal yearmix pro rok 2017. Martin Garrix vydal yearmix pro rok 2017.

Area21 přichází s novým singlem. Area21 přichází s novým singlem.

Martin Garrix a David Guetta mají společný singl. Martin Garrix a David Guetta mají společný singl.

Ruské duo Matisse & Sadko přichází s další progressive novinkou! Ruské duo Matisse & Sadko přichází s další progressive novinkou!

Martin Garrix a David Guetta vyřadili z nadcházejícího společného singlu oba vokalisty. Martin Garrix a David Guetta vyřadili z nadcházejícího společného singlu oba vokalisty.

Martin Garrix pokračuje jako tvář pro značku Armani v nové kampani. Martin Garrix pokračuje jako tvář pro značku Armani v nové kampani.

5 tracků, o nichž nevíte, že produkoval Martin Garrix. 5 tracků, o nichž nevíte, že produkoval Martin Garrix.

Ultra Music Festival oslaví příští rok 20. výročí! Ultra Music Festival oslaví příští rok 20. výročí!

Martin Garrix odhalil svůj nový track při lekci produkování na ADE. Martin Garrix odhalil svůj nový track při lekci produkování na ADE.