Tag For : swedish house mafia

Ultra Europe 2019 aneb první ročník na novém místě se Swedish House Mafia. Ultra Europe 2019 aneb první ročník na novém místě se Swedish House Mafia.

Steve Angello: Vytvořit TOP 40 skladeb je jednodušší, než udělat jeden underground track. Steve Angello: Vytvořit TOP 40 skladeb je jednodušší, než udělat jeden underground track.

Celý set Swedish House Mafia včetně tracklistu. Celý set Swedish House Mafia včetně tracklistu.

Swedish House Mafia mají za sebou první ze tří koncertů ve Stockholmu a představili nový track. Swedish House Mafia mají za sebou první ze tří koncertů ve Stockholmu a představili nový track.

Martin Garrix letošní Tomorrowland neuzavře. Nahradí ho Swedish House Mafia? Martin Garrix letošní Tomorrowland neuzavře. Nahradí ho Swedish House Mafia?

Swedish House Mafia oznámili čtyři nová data v rámci jejich 2019 tour. Swedish House Mafia oznámili čtyři nová data v rámci jejich 2019 tour.

Švédský maestro Axwell vydal po více jak dvou letech novou sólo skladbu. Švédský maestro Axwell vydal po více jak dvou letech novou sólo skladbu.

Swedish House Mafia plakáty se objevily v dalších dvou městech. Swedish House Mafia plakáty se objevily v dalších dvou městech.

Axwell Λ Ingrosso zahráli v Amsterdamu poslední set a končí jako duo! Axwell Λ Ingrosso zahráli v Amsterdamu poslední set a končí jako duo!

Návrat je tady! Swedish House Mafia vystoupí 4. května 2019 ve Stockholmu. Návrat je tady! Swedish House Mafia vystoupí 4. května 2019 ve Stockholmu.

Steve Angello potvrdil Swedish House Mafia na Ultra Mexico. Steve Angello potvrdil Swedish House Mafia na Ultra Mexico.

Plakáty Swedish House Mafia se objevily ve Stockholmu. Plakáty Swedish House Mafia se objevily ve Stockholmu.

Axwell /\ Ingrosso si berou pauzu a budou se plně soustředit na návrat Swedish House Mafia. Axwell /\ Ingrosso si berou pauzu a budou se plně soustředit na návrat Swedish House Mafia.

Amy Thompson skončila jako manager Swedish House Mafia. Amy Thompson skončila jako manager Swedish House Mafia.

Oliver Heldens se prořekl a potvrdil návrat Swedish House Mafia! Oliver Heldens se prořekl a potvrdil návrat Swedish House Mafia!

Festival Creamfields oznámil tři suprise acty. Budou tam i Swedish House Mafia? Festival Creamfields oznámil tři suprise acty. Budou tam i Swedish House Mafia?

Hot news: Swedish House Mafia se vrátí. V roce 2019 proběhne možná i celé turné. Hot news: Swedish House Mafia se vrátí. V roce 2019 proběhne možná i celé turné.

„Leave The World Behind“ od Swedish House Mafia slaví neuvěřitelných 9 let! „Leave The World Behind“ od Swedish House Mafia slaví neuvěřitelných 9 let!

Světová DJská scéna reaguje na návrat Swedish House Mafia. Světová DJská scéna reaguje na návrat Swedish House Mafia.

Podívej se na set Swedish House Mafia z Ultra Music Festivalu v Miami. Podívej se na set Swedish House Mafia z Ultra Music Festivalu v Miami.

DNES se vrátí Swedish House Mafia! DNES se vrátí Swedish House Mafia!

Vrátí se Swedish House Mafia na Ultra v Miami? Vrátí se Swedish House Mafia na Ultra v Miami?

Axwell vydal po roce svůj nový track „BARRICADE“! Axwell vydal po roce svůj nový track „BARRICADE“!

Martin Garrix převzal zpěváka Swedish House Mafia! Martin Garrix převzal zpěváka Swedish House Mafia!