Tag For : The Chainsmokers

Ultra Europe 2019 aneb první ročník na novém místě se Swedish House Mafia. Ultra Europe 2019 aneb první ročník na novém místě se Swedish House Mafia.

Budou The Chainsmokers vystupovat jako kapela bez DJe? Budou The Chainsmokers vystupovat jako kapela bez DJe?

THE CHAINSMOKERS VYDÁVAJÍ DOKUMENT „MEMORIES“. THE CHAINSMOKERS VYDÁVAJÍ DOKUMENT „MEMORIES“.

The Chainsmokers mají první mix na BBC Radio 1. The Chainsmokers mají první mix na BBC Radio 1.

The Chainsmokers pracují na filmu podle jejich hitovky Paris. The Chainsmokers pracují na filmu podle jejich hitovky Paris.

The Chainsmokers odhalují svých pět nejoblíbenějších hitovek. The Chainsmokers odhalují svých pět nejoblíbenějších hitovek.

Steve Aoki, Marshmello nebo třeba Alesso. Slavní DJs a Halloween, kdo z nich má nejlepší masku? Steve Aoki, Marshmello nebo třeba Alesso. Slavní DJs a Halloween, kdo z nich má nejlepší masku?

Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost! Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost!

Skrillex, Garrix, Diablo, Marshmello a mnoho dalších v soundtracku k filmu Deadpool 2! Skrillex, Garrix, Diablo, Marshmello a mnoho dalších v soundtracku k filmu Deadpool 2!

Trapas měsíce: Andrewa Taggarta z The Chainsmokers si spletli s členem One Direction! Trapas měsíce: Andrewa Taggarta z The Chainsmokers si spletli s členem One Direction!

The Chainsmokers – Všichni mě nenávidí. The Chainsmokers – Všichni mě nenávidí.

3LAU vydal album Ultraviolet, tak trochu emocionální záležitost. A dojmy? 3LAU vydal album Ultraviolet, tak trochu emocionální záležitost. A dojmy?

The Chainsmokers poodhalují natáčení klipu Sick Boy. The Chainsmokers poodhalují natáčení klipu Sick Boy.

Report: The Chainsmokers předvedli harmonii mezi koncertem a DJ setem. Report: The Chainsmokers předvedli harmonii mezi koncertem a DJ setem.

Nový singl od The Chainsmokers má název Sick Boy. Nový singl od The Chainsmokers má název Sick Boy.

Alex Pall z The Chainsmokers byl natočen, jak podvádí přítelkyni. Alex Pall z The Chainsmokers byl natočen, jak podvádí přítelkyni.

120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény! 120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény!

Hot news: The Chainsmokers vystoupí v Praze. Hot news: The Chainsmokers vystoupí v Praze.

Sety z Ultra Japan od Hardwella, Alessa, Tiësta a mnoha dalších. Sety z Ultra Japan od Hardwella, Alessa, Tiësta a mnoha dalších.

BackstreetBoys se vrací! Jejich nové singly bude produkovat Aoki, Zedd či Diplo. BackstreetBoys se vrací! Jejich nové singly bude produkovat Aoki, Zedd či Diplo.

Calvin Harris je dle Forbesu nejlépe placeným umělcem taneční hudby. Calvin Harris je dle Forbesu nejlépe placeným umělcem taneční hudby.

Poslechněte si nový remix od Alessa na Something Like This od The Chainsmokers a Coldplay. Poslechněte si nový remix od Alessa na Something Like This od The Chainsmokers a Coldplay.

The Chainsmokers & Coldplay lámou rekordy se svým singlem „Something Just Like This“ The Chainsmokers & Coldplay lámou rekordy se svým singlem „Something Just Like This“