• Tag For : ultra music festival

  Téměř třetina mladistvých se minulý rok zadlužila kvůli hudebním festivalům. Téměř třetina mladistvých se minulý rok zadlužila kvůli hudebním festivalům.

  Oficiálně potvrzeno: Ultra Europe se přesouvá na jiný stadion, a to na další čtyři roky! Oficiálně potvrzeno: Ultra Europe se přesouvá na jiný stadion, a to na další čtyři roky!

  Ultra Europe představilo celý line-up v čele se Swedish House Mafia a vydává jednodenní vstupenky. Ultra Europe představilo celý line-up v čele se Swedish House Mafia a vydává jednodenní vstupenky.

  Ultra Miami opět v ohrožení. Městu se nelíbí jeho nová lokace na Virginia Key. Ultra Miami opět v ohrožení. Městu se nelíbí jeho nová lokace na Virginia Key.

  Afrojack, David Guetta, Oliver Heldens, Carl Cox a další. Všechny sety z Ultra Miami jsou zde! Afrojack, David Guetta, Oliver Heldens, Carl Cox a další. Všechny sety z Ultra Miami jsou zde!

  Martin Garrix, Armin van Buuren, Zedd a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 2. Martin Garrix, Armin van Buuren, Zedd a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 2.

  Tiësto, Marshmello, Nicky Romero a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 1. Tiësto, Marshmello, Nicky Romero a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 1.

  Dnes startuje Ultra Music Festival v Miami! Mrkni u nás na live stream. Dnes startuje Ultra Music Festival v Miami! Mrkni u nás na live stream.

  Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu. Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu.

  Ultra Music Festival oznamuje novou „eko“ aktivitu Mission: Home. Ultra Music Festival oznamuje novou „eko“ aktivitu Mission: Home.

  Ultra Music Festival Miami se stěhuje! Festival se již nebude konat v Bayfront Park. Ultra Music Festival Miami se stěhuje! Festival se již nebude konat v Bayfront Park.

  Ultra Music festival přináší recap video z 20. edice. Ultra Music festival přináší recap video z 20. edice.

  Herec Will Smith vystoupil na UMF během setu Marshmella! Herec Will Smith vystoupil na UMF během setu Marshmella!

  Známe nejhranější skladby na Ultra Music Festivalu 2018! Známe nejhranější skladby na Ultra Music Festivalu 2018!

  Ultra Music Festival oslaví příští rok 20. výročí! Ultra Music Festival oslaví příští rok 20. výročí!

  Ultra Miami vydalo své aftermovie pro rok 2017. Ultra Miami vydalo své aftermovie pro rok 2017.

  Sety z Ultra Japan od Hardwella, Alessa, Tiësta a mnoha dalších. Sety z Ultra Japan od Hardwella, Alessa, Tiësta a mnoha dalších.

  Světový Ultra Music Festival expanduje do dalších zemí. Světový Ultra Music Festival expanduje do dalších zemí.

  Ultra Music Festival Miami již tento víkend v 360° live streamu! Ultra Music Festival Miami již tento víkend v 360° live streamu!

  Ultra Music Festival Miami vydalo po půl roce slibované aftermovie pro rok 2016 Ultra Music Festival Miami vydalo po půl roce slibované aftermovie pro rok 2016

  Tiësto vydal novou kolaboraci se sexy videoklipem! Tiësto vydal novou kolaboraci se sexy videoklipem!

  Aviciiho set z UMF 2015 na SoundCloud. Aviciiho set z UMF 2015 na SoundCloud.

  Steve Angello zveřejnil svůj set z Ultra festivalu. Steve Angello zveřejnil svůj set z Ultra festivalu.

  Poslechněte si set Erica Prydze z Ultra v Miami. Poslechněte si set Erica Prydze z Ultra v Miami.