Tag For : ultra

Díky coronaviru padá další festival. Ultra India bude zrušeno! Díky coronaviru padá další festival. Ultra India bude zrušeno!

Tomorrowland Winter a Ultra Abú Dhabí jsou oficiálně zrušeny kvůli coronaviru! Tomorrowland Winter a Ultra Abú Dhabí jsou oficiálně zrušeny kvůli coronaviru!

Fotbalový tým Hajduk potvrdil zápas na stadionu Poljud. Ultra Europe se bude zřejmě přesouvat! Fotbalový tým Hajduk potvrdil zápas na stadionu Poljud. Ultra Europe se bude zřejmě přesouvat!

Ultra Miami opět v ohrožení. Městu se nelíbí jeho nová lokace na Virginia Key. Ultra Miami opět v ohrožení. Městu se nelíbí jeho nová lokace na Virginia Key.

Afrojack, David Guetta, Oliver Heldens, Carl Cox a další. Všechny sety z Ultra Miami jsou zde! Afrojack, David Guetta, Oliver Heldens, Carl Cox a další. Všechny sety z Ultra Miami jsou zde!

Martin Garrix, Armin van Buuren, Zedd a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 2. Martin Garrix, Armin van Buuren, Zedd a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 2.

Ultra Miami se musí omlouvat. Neodvezlo několik tisíc lidí z ostrova a navíc během festivalu hořelo. Ultra Miami se musí omlouvat. Neodvezlo několik tisíc lidí z ostrova a navíc během festivalu hořelo.

Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu. Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu.

Ultra Europe 2019 spustilo předprodej. Ultra Europe 2019 spustilo předprodej.

Oficiální aftermovie Ultra South Africa 2018. Oficiální aftermovie Ultra South Africa 2018.

Ultra Miami 2019 spustilo předprodeje a vypustilo memories clip. Ultra Miami 2019 spustilo předprodeje a vypustilo memories clip.

Report z Ultra Music Festivalu v Miami. Report z Ultra Music Festivalu v Miami.

Ultra Music festival přináší recap video z 20. edice. Ultra Music festival přináší recap video z 20. edice.

Ultra Music festival představil svůj yearmix za rok 2016. Ultra Music festival představil svůj yearmix za rok 2016.

Ultra Miami odhaluje lineup a není tam Martin Garrix! Ultra Miami odhaluje lineup a není tam Martin Garrix!

Poslechni si sety z Ultra Mexico. Poslechni si sety z Ultra Mexico.

Ultra Europe vydalo memories video svého pátého ročníku. Ultra Europe vydalo memories video svého pátého ročníku.

Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího! Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího!

Ultra Europe má první oběť – udusila se drogami! Ultra Europe má první oběť – udusila se drogami!

Ultra Europe 2017 – pár si to rozdal přímo na tribuně za setu Axwella a Ingrossa! Ultra Europe 2017 – pár si to rozdal přímo na tribuně za setu Axwella a Ingrossa!

Afrojack pomohl Hardwellovi poté, co muselo jeho letadlo nouzově přistát. Afrojack pomohl Hardwellovi poté, co muselo jeho letadlo nouzově přistát.

Hardwell představil svůj nový hardstyle track! Zazní i na Ultra Europe? Hardwell představil svůj nový hardstyle track! Zazní i na Ultra Europe?

Ultra Music Festival – Jak šel čas se slavným světovým festivalem?! Ultra Music Festival – Jak šel čas se slavným světovým festivalem?!

Ultra Music Festival zveřejnil část line-upu na příští rok. Ultra Music Festival zveřejnil část line-upu na příští rok.