Tag For : UMF

Díky coronaviru padá další festival. Ultra India bude zrušeno! Díky coronaviru padá další festival. Ultra India bude zrušeno!

Téměř třetina mladistvých se minulý rok zadlužila kvůli hudebním festivalům. Téměř třetina mladistvých se minulý rok zadlužila kvůli hudebním festivalům.

Oficiálně potvrzeno: Ultra Europe se přesouvá na jiný stadion, a to na další čtyři roky! Oficiálně potvrzeno: Ultra Europe se přesouvá na jiný stadion, a to na další čtyři roky!

Fotbalový tým Hajduk potvrdil zápas na stadionu Poljud. Ultra Europe se bude zřejmě přesouvat! Fotbalový tým Hajduk potvrdil zápas na stadionu Poljud. Ultra Europe se bude zřejmě přesouvat!

Ultra Europe představilo celý line-up v čele se Swedish House Mafia a vydává jednodenní vstupenky. Ultra Europe představilo celý line-up v čele se Swedish House Mafia a vydává jednodenní vstupenky.

Afrojack, David Guetta, Oliver Heldens, Carl Cox a další. Všechny sety z Ultra Miami jsou zde! Afrojack, David Guetta, Oliver Heldens, Carl Cox a další. Všechny sety z Ultra Miami jsou zde!

Martin Garrix, Armin van Buuren, Zedd a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 2. Martin Garrix, Armin van Buuren, Zedd a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 2.

Tiësto, Marshmello, Nicky Romero a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 1. Tiësto, Marshmello, Nicky Romero a další. Sety z Ultra Music Festivalu v Miami – den 1.

Dnes startuje Ultra Music Festival v Miami! Mrkni u nás na live stream. Dnes startuje Ultra Music Festival v Miami! Mrkni u nás na live stream.

Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu. Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu.

Ultra Music Festival Miami se stěhuje! Festival se již nebude konat v Bayfront Park. Ultra Music Festival Miami se stěhuje! Festival se již nebude konat v Bayfront Park.

Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost! Report z Ultra Europe od Hanky aneb chorvatská srdeční záležitost!

Herec Will Smith vystoupil na UMF během setu Marshmella! Herec Will Smith vystoupil na UMF během setu Marshmella!

Známe nejhranější skladby na Ultra Music Festivalu 2018! Známe nejhranější skladby na Ultra Music Festivalu 2018!

Ultra Europe se pochlubilo svým aftermovie pro pátý ročník! Ultra Europe se pochlubilo svým aftermovie pro pátý ročník!

Ultra Miami vydalo své aftermovie pro rok 2017. Ultra Miami vydalo své aftermovie pro rok 2017.

Sety z Ultra Japan od Hardwella, Alessa, Tiësta a mnoha dalších. Sety z Ultra Japan od Hardwella, Alessa, Tiësta a mnoha dalších.

Ultra Europe posiluje line-up o D.O.D, Nickyho Romera, Showtek a mnoho dalších. Ultra Europe posiluje line-up o D.O.D, Nickyho Romera, Showtek a mnoho dalších.

Ultra Music Festival – Jak šel čas se slavným světovým festivalem?! Ultra Music Festival – Jak šel čas se slavným světovým festivalem?!

Ultra Music Festival Miami již tento víkend v 360° live streamu! Ultra Music Festival Miami již tento víkend v 360° live streamu!

Ultra Europe se pochlubilo svým aftermovie pro rok 2016! Ultra Europe se pochlubilo svým aftermovie pro rok 2016!

Ultra Music Festival Miami vydalo po půl roce slibované aftermovie pro rok 2016 Ultra Music Festival Miami vydalo po půl roce slibované aftermovie pro rok 2016

Tiësto vydal novou kolaboraci se sexy videoklipem! Tiësto vydal novou kolaboraci se sexy videoklipem!

Hardwell a jeho největší trolling na Ultra Europe! Hardwell a jeho největší trolling na Ultra Europe!