Eventy

YOTTO MÍŘÍ POPRVÉ DO BRNA S JEHO DEBUTOVOU DESKOU HYPERFALL. YOTTO MÍŘÍ POPRVÉ DO BRNA S JEHO DEBUTOVOU DESKOU HYPERFALL.

Thomas Coastline a JP Entertainment vám přináší druhý ročník charitativní akce s názvem Trancer Against Cancer. Přijďte se pobavit a zároveň přispět na dobrou věc! Thomas Coastline a JP Entertainment vám přináší druhý ročník charitativní akce s názvem Trancer Against Cancer. Přijďte se pobavit a zároveň přispět na dobrou věc!

Devastator Hall představuje kompletní line-up. Dorazí i démonický Angerfist. Devastator Hall představuje kompletní line-up. Dorazí i démonický Angerfist.

Electroland oznamuje první jména na svou akci v Disneylandu. Electroland oznamuje první jména na svou akci v Disneylandu.

Dva housemagazine.cz mejdany již tento víkend. Dva housemagazine.cz mejdany již tento víkend.

Nicky Romero vystoupí v Praze! Přijede do Epicu. Nicky Romero vystoupí v Praze! Přijede do Epicu.

Tomorrowland chystá dvě velké akce v rámci ADE. Tomorrowland chystá dvě velké akce v rámci ADE.

Soutěž o 2×2 vstupy na akci DupleX Presents Salvatore Ganacci! Soutěž o 2×2 vstupy na akci DupleX Presents Salvatore Ganacci!

Sobotní premiéra noci Mythology v DupleXu. Sobotní premiéra noci Mythology v DupleXu.

Páteční REBELS v DupleXu a Chris Davies. Páteční REBELS v DupleXu a Chris Davies.

Fedde Le Grand sobotním headlinerem Mácháče 2019. V předprodeji nyní i jednodenní vstupenky. Fedde Le Grand sobotním headlinerem Mácháče 2019. V předprodeji nyní i jednodenní vstupenky.

Megastar Don Diablo a mysteriózní Claptone vystoupí v létě na Beats for Love! Megastar Don Diablo a mysteriózní Claptone vystoupí v létě na Beats for Love!

Zažijte nejtanečnější víkend podzimu v pražské O2 areně! Zažijte nejtanečnější víkend podzimu v pražské O2 areně!

Sobotní Famous v DupleXu s rezidetními DJs! Sobotní Famous v DupleXu s rezidetními DJs!

Chris Davies už tento pátek v DupleXu! Chris Davies už tento pátek v DupleXu!

Ultra Music Festival oznamuje novou „eko“ aktivitu Mission: Home. Ultra Music Festival oznamuje novou „eko“ aktivitu Mission: Home.

housemagazine.cz a ibiza evolution již tento pátek ve společném mejdanu. housemagazine.cz a ibiza evolution již tento pátek ve společném mejdanu.

Post Malone míří na Sziget. Festival navíc zveřejnil dalších více než dvacet nových jmen letošního programu. Post Malone míří na Sziget. Festival navíc zveřejnil dalších více než dvacet nových jmen letošního programu.

DupleX Presents DYNORO už tuto sobotu. DupleX Presents DYNORO už tuto sobotu.

Tokátko zve na páteční session do DupleXu. Tokátko zve na páteční session do DupleXu.

Moonlight 2019 predstavuje headlinera: Aj tento rok sa skrýva za maskou! Moonlight 2019 predstavuje headlinera: Aj tento rok sa skrýva za maskou!

Jewelz & Sparks v pátek míří do Aneri a fanouškům představí nový singl. Jewelz & Sparks v pátek míří do Aneri a fanouškům představí nový singl.

Mike Williams je dalším oznámeným na CAMP festival v Dubňanech. Mike Williams je dalším oznámeným na CAMP festival v Dubňanech.

Ferry Corsten vystoupí v Mostě. Ferry Corsten vystoupí v Mostě.