Eventy

První párty pro teenagery v Retro Music Hall, aneb „Po škole v Retru“. První párty pro teenagery v Retro Music Hall, aneb „Po škole v Retru“.

Techno legenda Paul Kalbrenner zve 22. srpna do pražských Žlutých lázní na letní roztančenou party. Techno legenda Paul Kalbrenner zve 22. srpna do pražských Žlutých lázní na letní roztančenou party.

Sylon oslaví 36. narozeniny ve Studiu 54 a dámské společnosti. Sylon oslaví 36. narozeniny ve Studiu 54 a dámské společnosti.

Soutěž o 2×2 vstupy do Duplexu na Fatboy Slima. Soutěž o 2×2 vstupy do Duplexu na Fatboy Slima.

Mythology v sobotu v DupleX. Mythology v sobotu v DupleX.

HODOR ze seriálu Game of Thrones vystoupí v ROXY. HODOR ze seriálu Game of Thrones vystoupí v ROXY.

Camp festival spustil prodej jednodenních vstupenek a oznamuje jména na jednotlivé dny. Camp festival spustil prodej jednodenních vstupenek a oznamuje jména na jednotlivé dny.

SZIGET FESTIVAL OZNÁMIL POSLEDNÍ VELKÁ JMÉNA A ODHALUJE DENNÍ ČASOVÝ HARMONOGRAM! SZIGET FESTIVAL OZNÁMIL POSLEDNÍ VELKÁ JMÉNA A ODHALUJE DENNÍ ČASOVÝ HARMONOGRAM!

Wild fest 2019 znovu nabídne pestrý program a živé vstupy do DJ setů. Wild fest 2019 znovu nabídne pestrý program a živé vstupy do DJ setů.

Pestrobarevná DJka Marika Rossa již tento pátek na Cube! Pestrobarevná DJka Marika Rossa již tento pátek na Cube!

Mácháč club tour má tento týden tři zastávky. Mácháč club tour má tento týden tři zastávky.

First Rave proběhne na Denonech. First Rave proběhne na Denonech.

Different festival představí sedm zahraničních interpretů. Different festival představí sedm zahraničních interpretů.

Do Ostravy zavítá rádiový král Alle Farben, matadoři D&B Netsky a Wilkinson a hlavně světová legenda elektronické muziky Sven Väth! Do Ostravy zavítá rádiový král Alle Farben, matadoři D&B Netsky a Wilkinson a hlavně světová legenda elektronické muziky Sven Väth!

Summer City Fest znovu kombinuje to nejlepší z HIP HOPu a EDM. Summer City Fest znovu kombinuje to nejlepší z HIP HOPu a EDM.

Festival Mácháč představuje Retro Music Hall stage. Festival Mácháč představuje Retro Music Hall stage.

ForEST FEST 2019 – pátý ročník mejdanu v přírodě. ForEST FEST 2019 – pátý ročník mejdanu v přírodě.

Magnetic Afterpárty neofiko Studio 54. Magnetic Afterpárty neofiko Studio 54.

Bolevák Music Festival letos nabídne tři zahraniční headlinery. Bolevák Music Festival letos nabídne tři zahraniční headlinery.

DupleX Presents ATB – last info. DupleX Presents ATB – last info.

Mácháč club tour tento víkend v Českém Krumlově a Karlových Varech. Mácháč club tour tento víkend v Českém Krumlově a Karlových Varech.

Festival Balaton Sound rozšiřuje VIP zóny, přidává více jak dvacet jmen do programu. Festival Balaton Sound rozšiřuje VIP zóny, přidává více jak dvacet jmen do programu.

ABGT350 je oficiálně vyprodaná! A na Transmission zbývá už jen 3000 vstupenek! ABGT350 je oficiálně vyprodaná! A na Transmission zbývá už jen 3000 vstupenek!

Soutěž o 3×2 vstupy na ATBho do Duplexu. Soutěž o 3×2 vstupy na ATBho do Duplexu.