Eventy

Lucas & Steve vystoupí ve Fabricu. Lucas & Steve vystoupí ve Fabricu.

Maurice West přijede do Retro Music Hall. Maurice West přijede do Retro Music Hall.

ROBOSONIC POPŘEJE BRNĚNSKÉMU VIBU K JEHO TŘETÍM NAROZENINÁM. ROBOSONIC POPŘEJE BRNĚNSKÉMU VIBU K JEHO TŘETÍM NAROZENINÁM.

Fritz Kalkbrenner v sobotu otevře klubovou sezónu v ROXY. Fritz Kalkbrenner v sobotu otevře klubovou sezónu v ROXY.

Poznejte 6 DJs, kteří se utkají na českém finále Red Bull Music 3Style. Poznejte 6 DJs, kteří se utkají na českém finále Red Bull Music 3Style.

Největší HALLOWEEN V Olomouci s Matisse & Sadko v klubu Varna. Největší HALLOWEEN V Olomouci s Matisse & Sadko v klubu Varna.

Mesto se chystá do Olomouce. Mesto se chystá do Olomouce.

Techno veličina Chris Liebing přiveze na narozeniny ROXY nové album. Techno veličina Chris Liebing přiveze na narozeniny ROXY nové album.

TRANSMISSION PRAHA 2018 PŘEDSTAVUJE TRAILER ‚THE AWAKENING‘! TRANSMISSION PRAHA 2018 PŘEDSTAVUJE TRAILER ‚THE AWAKENING‘!

Flash Festival má kompletní lineup a hlásí 50% prodaných vstupenek. Flash Festival má kompletní lineup a hlásí 50% prodaných vstupenek.

Soutěž o 1×2 vstupy na víkendové narozeniny Retro Music Hall. Soutěž o 1×2 vstupy na víkendové narozeniny Retro Music Hall.

Retro Music Hall slaví tento víkend narozeniny. Přijedou Matisse & Sadko. Retro Music Hall slaví tento víkend narozeniny. Přijedou Matisse & Sadko.

Mark Knight se vrací do ROXY . Mark Knight se vrací do ROXY .

Benny Benassi – Soutěž o 2×2 vstupenky. Benny Benassi – Soutěž o 2×2 vstupenky.

Studio 54 opět míří do Beach Parku Mlékojedy. Studio 54 opět míří do Beach Parku Mlékojedy.

Subshock & Evangelos vystoupí v sobotu v Duplexu. Subshock & Evangelos vystoupí v sobotu v Duplexu.

BENNY BENASSI ZAHRAJE 8. ZÁŘÍ V DUPLEXU. BENNY BENASSI ZAHRAJE 8. ZÁŘÍ V DUPLEXU.

Housemagazine.cz night – back to school edition již tuto sobotu v Tachově. Housemagazine.cz night – back to school edition již tuto sobotu v Tachově.

Akce s Timmy Trumpetem v Praze má finální plakát a nabízí soutěž o volné vstupy. Akce s Timmy Trumpetem v Praze má finální plakát a nabízí soutěž o volné vstupy.

Warmup na Gravity festival již dnes na Bílém Kameni. Warmup na Gravity festival již dnes na Bílém Kameni.

HUDEBNÍ SVĚT SE NAPOSLEDY ROZLOUČÍ S LEGENDOU ČESKÉ HOUSE MUSIC. HUDEBNÍ SVĚT SE NAPOSLEDY ROZLOUČÍ S LEGENDOU ČESKÉ HOUSE MUSIC.

Rekordní dvacátý šestý ročník týdenního festivalu Sziget přilákal přes půl miliónu návštěvníků. Rekordní dvacátý šestý ročník týdenního festivalu Sziget přilákal přes půl miliónu návštěvníků.

Chceš se s létem rozloučit opravdu stylově?  Vyraz na největší bazénovou párty v Praze s předními DJs! Chceš se s létem rozloučit opravdu stylově? Vyraz na největší bazénovou párty v Praze s předními DJs!

Finlandia Mácháč festival – Praktické informace pro návštěvníky. Finlandia Mácháč festival – Praktické informace pro návštěvníky.