News

Firebeatz se vrací na Spinnin records. Firebeatz se vrací na Spinnin records.

Hardwell vydává po delší době nový track. Hardwell vydává po delší době nový track.

Martin Garrix byl převezen ze své show rovnou do nemocnice, když si poranil nohu. Martin Garrix byl převezen ze své show rovnou do nemocnice, když si poranil nohu.

Transparentní DJský pult a přehrávač od Pioneeru? Ano, ale zatím jen na výstavě. Transparentní DJský pult a přehrávač od Pioneeru? Ano, ale zatím jen na výstavě.

Vrátí se Ultra Music festival v roce 2020 do Miami? Vrátí se Ultra Music festival v roce 2020 do Miami?

Steve Aoki spustil fitness program Aoki bootcamp v mobilní aplikaci. Steve Aoki spustil fitness program Aoki bootcamp v mobilní aplikaci.

Aviciiho posmrtné album zná svůj tracklist! Aviciiho posmrtné album zná svůj tracklist!

Celý set Swedish House Mafia včetně tracklistu. Celý set Swedish House Mafia včetně tracklistu.

Swedish House Mafia mají za sebou první ze tří koncertů ve Stockholmu a představili nový track. Swedish House Mafia mají za sebou první ze tří koncertů ve Stockholmu a představili nový track.

Carnage představil nový singl a videoklip na podporu imigrantům. Vypráví v něm příběh své rodiny. Carnage představil nový singl a videoklip na podporu imigrantům. Vypráví v něm příběh své rodiny.

DJ Snake představil hip hopovou skladbu a oznámil nové album. DJ Snake představil hip hopovou skladbu a oznámil nové album.

Coachella jako nejpopulárnější festival na instagramu. Coachella jako nejpopulárnější festival na instagramu.

Swedish House Mafia představí orchestrální verzi hitovky One. Swedish House Mafia představí orchestrální verzi hitovky One.

Salvatore Ganacci vydal šílený videoklip. Salvatore Ganacci vydal šílený videoklip.

Video: dvojice se oddávala orálnímu sexu na ruském kole Coachella festivalu. Video: dvojice se oddávala orálnímu sexu na ruském kole Coachella festivalu.

Letos vyjde nové Aviciiho album pod názvem „TIM“, jehož první skladba vychází již dnes! Letos vyjde nové Aviciiho album pod názvem „TIM“, jehož první skladba vychází již dnes!

Ultra Miami opět v ohrožení. Městu se nelíbí jeho nová lokace na Virginia Key. Ultra Miami opět v ohrožení. Městu se nelíbí jeho nová lokace na Virginia Key.

Ultra Miami se musí omlouvat. Neodvezlo několik tisíc lidí z ostrova a navíc během festivalu hořelo. Ultra Miami se musí omlouvat. Neodvezlo několik tisíc lidí z ostrova a navíc během festivalu hořelo.

Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu. Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu.

Rodina zesnulého Aviciiho založila nadaci Tima Berglinga na podporu duševního zdraví. Rodina zesnulého Aviciiho založila nadaci Tima Berglinga na podporu duševního zdraví.

TRICK OR THREAT ZHUBLI O JEDNOHO ČLENA A STARTUJÍ REZIDENTNÍ NOC V DUPLEXU! TRICK OR THREAT ZHUBLI O JEDNOHO ČLENA A STARTUJÍ REZIDENTNÍ NOC V DUPLEXU!

COLONEL SANDERS bude vystupovat na hlavním pódiu Ultra Miami? COLONEL SANDERS bude vystupovat na hlavním pódiu Ultra Miami?

Nicky Romero připravil masivní balíček pro hudební producenty. Nicky Romero připravil masivní balíček pro hudební producenty.

Carnage je zpátky a oznamuje ‚The Reincarnation Tour‘. Carnage je zpátky a oznamuje ‚The Reincarnation Tour‘.