News

Revealed podcast přinese oficiální rozhovor s Hardwellem. První od roku 2018. Revealed podcast přinese oficiální rozhovor s Hardwellem. První od roku 2018.

Beatport oslavil 16 let svého fungování a ukázal zajímavá čísla. Beatport oslavil 16 let svého fungování a ukázal zajímavá čísla.

Tomorrowland 2020 zveřejnil kompletní line-up. Tomorrowland 2020 zveřejnil kompletní line-up.

Retro Music Hall oznamuje novinky pro rok 2020. Přichází Angry Beats a Hannah Vee. Retro Music Hall oznamuje novinky pro rok 2020. Přichází Angry Beats a Hannah Vee.

Don Diablo spouští nový label s názvem Future. Don Diablo spouští nový label s názvem Future.

Taneční scéna reaguje na situaci v Austrálii. Taneční scéna reaguje na situaci v Austrálii.

Dance Radio ve spolupráci s Retro Music Hall spouští nový pořad jménem “SHOWTIME“. Dance Radio ve spolupráci s Retro Music Hall spouští nový pořad jménem “SHOWTIME“.

Pioneer DJ Corporation mění od nového roku název společnosti. Pioneer DJ Corporation mění od nového roku název společnosti.

Nejčtenější články a rekapitulace roku 2019. Nejčtenější články a rekapitulace roku 2019.

Afrojack se zasnoubil s Elettrou Lamborghini. Afrojack se zasnoubil s Elettrou Lamborghini.

Let It Roll zvolen nejlepším drum and bass festivalem na světě! Let It Roll zvolen nejlepším drum and bass festivalem na světě!

Kaaze rozdává vánoční dárky! Kaaze rozdává vánoční dárky!

Známe nominace na ceny Grammy! Kdo je favoritem v oblasti taneční hudby? Známe nominace na ceny Grammy! Kdo je favoritem v oblasti taneční hudby?

Dívka porodila na diskotéce. Chlapeček má doživotní vstup zdarma. Dívka porodila na diskotéce. Chlapeček má doživotní vstup zdarma.

Laidback Luke přichází s novým remixem na track „Death & Desire“ od Knife Party. Laidback Luke přichází s novým remixem na track „Death & Desire“ od Knife Party.

Steve Angello, Sebastian Ingrosso a SHM mají smazané účty na Instagramu. Steve Angello, Sebastian Ingrosso a SHM mají smazané účty na Instagramu.

Hardwell vydal nový track a spekuluje se o jeho tajném vystoupení v rámci ADE. Hardwell vydal nový track a spekuluje se o jeho tajném vystoupení v rámci ADE.

Martin Garrix složil oficiální hymnu pro UEFA EURO 2020. Martin Garrix složil oficiální hymnu pro UEFA EURO 2020.

Dimitri Vegas & Like Mike sesadili Martina Garrixe aneb výsledky ankety DJ Mag 2019. Dimitri Vegas & Like Mike sesadili Martina Garrixe aneb výsledky ankety DJ Mag 2019.

Nejhranějších 101 producentů. Stránka 1001 tracklist odhalila výsledky pro rok 2019. Nejhranějších 101 producentů. Stránka 1001 tracklist odhalila výsledky pro rok 2019.

Nový dokument s Carlem Coxem zkoumá dopad sociálních médií na EDM scénu. Nový dokument s Carlem Coxem zkoumá dopad sociálních médií na EDM scénu.

Armin van Buuren vytvořil na ADE vlastní únikovou hru na počest nového alba! Armin van Buuren vytvořil na ADE vlastní únikovou hru na počest nového alba!

Steve Aoki ukázal fotky ze svého epického sídla v Las Vegas. Steve Aoki ukázal fotky ze svého epického sídla v Las Vegas.

HALLOWEENSKÝ FESTIVAL NA TCHAJ-WANU PŘEDSTAVÍ PARODII NA ZNÁMÉ DJS. HALLOWEENSKÝ FESTIVAL NA TCHAJ-WANU PŘEDSTAVÍ PARODII NA ZNÁMÉ DJS.