News

JAUZ se oženil! Mrkni na jeho fotky ze svatby. JAUZ se oženil! Mrkni na jeho fotky ze svatby.

Swedish House Mafia oznámili čtyři nová data v rámci jejich 2019 tour. Swedish House Mafia oznámili čtyři nová data v rámci jejich 2019 tour.

Tomorrowland Winter odhaluje kompletní line-up. Tomorrowland Winter odhaluje kompletní line-up.

Skrillex musí zaplatit téměř 3,5 milionu dolarů za zranění fanynky. Skrillex musí zaplatit téměř 3,5 milionu dolarů za zranění fanynky.

The Chainsmokers mají první mix na BBC Radio 1. The Chainsmokers mají první mix na BBC Radio 1.

VINAI pod palbou kritiky. Fanouškům se museli omluvit. VINAI pod palbou kritiky. Fanouškům se museli omluvit.

Dirty South vydal své čtvrté studiové album. Dirty South vydal své čtvrté studiové album.

Ultra Music Festival Miami se stěhuje! Festival se již nebude konat v Bayfront Park. Ultra Music Festival Miami se stěhuje! Festival se již nebude konat v Bayfront Park.

Roxy a Retro Music Hall patří mezi nejlepší kluby na světě. Roxy a Retro Music Hall patří mezi nejlepší kluby na světě.

Talentovaný producent ze Slovenska Dlugosh vydal nový track Diamonds spolu s videoklipem. Talentovaný producent ze Slovenska Dlugosh vydal nový track Diamonds spolu s videoklipem.

The Chainsmokers pracují na filmu podle jejich hitovky Paris. The Chainsmokers pracují na filmu podle jejich hitovky Paris.

The Chainsmokers odhalují svých pět nejoblíbenějších hitovek. The Chainsmokers odhalují svých pět nejoblíbenějších hitovek.

Armin van Buuren vydává už třináctý díl kompilace s podtitulem CLASSICS. Armin van Buuren vydává už třináctý díl kompilace s podtitulem CLASSICS.

Dimitri Vegas nadaboval Spider-Mana. Dimitri Vegas nadaboval Spider-Mana.

Swedish House Mafia plakáty se objevily v dalších dvou městech. Swedish House Mafia plakáty se objevily v dalších dvou městech.

Carnage je další DJ, který si dává pauzu. Carnage je další DJ, který si dává pauzu.

Dokument Avicii: True Stories je zvažován na nominaci na Oscara. Dokument Avicii: True Stories je zvažován na nominaci na Oscara.

Steve Aoki odhalil tracklist chystaného alba Neon Future III. Steve Aoki odhalil tracklist chystaného alba Neon Future III.

Steve Aoki, Marshmello nebo třeba Alesso. Slavní DJs a Halloween, kdo z nich má nejlepší masku? Steve Aoki, Marshmello nebo třeba Alesso. Slavní DJs a Halloween, kdo z nich má nejlepší masku?

Hackeři ukradli údaje více jak 60 tisícům účastníků Tomorrowlandu. Jste mezi nimi? Hackeři ukradli údaje více jak 60 tisícům účastníků Tomorrowlandu. Jste mezi nimi?

Richie Hawtin slibuje další album jako Plastikman. Richie Hawtin slibuje další album jako Plastikman.

Axwell Λ Ingrosso zahráli v Amsterdamu poslední set a končí jako duo! Axwell Λ Ingrosso zahráli v Amsterdamu poslední set a končí jako duo!

Martin Garrix znovu obhájil trůn aneb okomentované výsledky ankety DJ Mag. Martin Garrix znovu obhájil trůn aneb okomentované výsledky ankety DJ Mag.

CamelPhat připravují své debutové album. CamelPhat připravují své debutové album.