News

Oliver Heldens dal nový kabát hitovce od Dada Life. Oliver Heldens dal nový kabát hitovce od Dada Life.

Tomorrowland odtajnil jednotlivé stage pro letošní rok. Tomorrowland odtajnil jednotlivé stage pro letošní rok.

Martin Garrix prozradil, kdy vyjde dokument “What We Started”. Martin Garrix prozradil, kdy vyjde dokument “What We Started”.

Alex Pall z The Chainsmokers byl natočen, jak podvádí přítelkyni. Alex Pall z The Chainsmokers byl natočen, jak podvádí přítelkyni.

Marshmello znovu sundal helmu. Tentokrát se pod ní nacházel populární americký herec. Marshmello znovu sundal helmu. Tentokrát se pod ní nacházel populární americký herec.

Vrací se legendární Sensation do ČR? Vrací se legendární Sensation do ČR?

Martin Garrix má holku a překvapivě je to modelka. Martin Garrix má holku a překvapivě je to modelka.

Skrillex ovládl žebříček nejpopulárnějších producentů na 1001 tracklist. Skrillex ovládl žebříček nejpopulárnějších producentů na 1001 tracklist.

Martin Garrix znovu projevil lidskost, když si poslechl skladbu od kluka, který nedávno zemřel. Martin Garrix znovu projevil lidskost, když si poslechl skladbu od kluka, který nedávno zemřel.

Tomorrowland vydal nový trailer a s ním i téma pro rok 2018! Tomorrowland vydal nový trailer a s ním i téma pro rok 2018!

Poslední díl Digital Love v roce 2017! Poslední díl Digital Love v roce 2017!

Tajné vystoupení Martina Garrixe pod jménem ‘Ytram’. Tajné vystoupení Martina Garrixe pod jménem ‘Ytram’.

Ježíšek jménem Beats for Love: pořadatelé hudebního festivalu strávili Štědrý den v dětském domově. Ježíšek jménem Beats for Love: pořadatelé hudebního festivalu strávili Štědrý den v dětském domově.

JAUZ oznámil vydání nového alba. JAUZ oznámil vydání nového alba.

Deset nejčtenějších článků a rekapitulace roku 2017. Deset nejčtenějších článků a rekapitulace roku 2017.

Veřejnost tvrdě kritizuje společný singl Hardwella a Dimitri Vegase & Like Mikea. Veřejnost tvrdě kritizuje společný singl Hardwella a Dimitri Vegase & Like Mikea.

Blíží se konec DJů? Pražský klub má robota místo DJe. Blíží se konec DJů? Pražský klub má robota místo DJe.

Ultra Miami odhaluje lineup a není tam Martin Garrix! Ultra Miami odhaluje lineup a není tam Martin Garrix!

V Brazílii na festivalu spadla stage, která zabila DJe a několik lidí vážně zranila. V Brazílii na festivalu spadla stage, která zabila DJe a několik lidí vážně zranila.

Beats for Love v předvánočním čase opět pomáhá. Výtěžek veřejné sbírky putuje pacientům do nemocnice! Beats for Love v předvánočním čase opět pomáhá. Výtěžek veřejné sbírky putuje pacientům do nemocnice!

Spinnin Records pozastavilo release Tom Swoona z důvodu jeho automobilové nehody. Spinnin Records pozastavilo release Tom Swoona z důvodu jeho automobilové nehody.

Beatport zveřejnil žebříček nejúspěšnějších labelů, tracků a umělců za roku 2017. Beatport zveřejnil žebříček nejúspěšnějších labelů, tracků a umělců za roku 2017.

Armin van Buuren ve spolupráci s MasterClass. Armin van Buuren ve spolupráci s MasterClass.