News

Afrojack se zasnoubil s Elettrou Lamborghini. Afrojack se zasnoubil s Elettrou Lamborghini.

Let It Roll zvolen nejlepším drum and bass festivalem na světě! Let It Roll zvolen nejlepším drum and bass festivalem na světě!

Kaaze rozdává vánoční dárky! Kaaze rozdává vánoční dárky!

Známe nominace na ceny Grammy! Kdo je favoritem v oblasti taneční hudby? Známe nominace na ceny Grammy! Kdo je favoritem v oblasti taneční hudby?

Dívka porodila na diskotéce. Chlapeček má doživotní vstup zdarma. Dívka porodila na diskotéce. Chlapeček má doživotní vstup zdarma.

Laidback Luke přichází s novým remixem na track „Death & Desire“ od Knife Party. Laidback Luke přichází s novým remixem na track „Death & Desire“ od Knife Party.

Steve Angello, Sebastian Ingrosso a SHM mají smazané účty na Instagramu. Steve Angello, Sebastian Ingrosso a SHM mají smazané účty na Instagramu.

Hardwell vydal nový track a spekuluje se o jeho tajném vystoupení v rámci ADE. Hardwell vydal nový track a spekuluje se o jeho tajném vystoupení v rámci ADE.

Martin Garrix složil oficiální hymnu pro UEFA EURO 2020. Martin Garrix složil oficiální hymnu pro UEFA EURO 2020.

Dimitri Vegas & Like Mike sesadili Martina Garrixe aneb výsledky ankety DJ Mag 2019. Dimitri Vegas & Like Mike sesadili Martina Garrixe aneb výsledky ankety DJ Mag 2019.

Nejhranějších 101 producentů. Stránka 1001 tracklist odhalila výsledky pro rok 2019. Nejhranějších 101 producentů. Stránka 1001 tracklist odhalila výsledky pro rok 2019.

Nový dokument s Carlem Coxem zkoumá dopad sociálních médií na EDM scénu. Nový dokument s Carlem Coxem zkoumá dopad sociálních médií na EDM scénu.

Armin van Buuren vytvořil na ADE vlastní únikovou hru na počest nového alba! Armin van Buuren vytvořil na ADE vlastní únikovou hru na počest nového alba!

Steve Aoki ukázal fotky ze svého epického sídla v Las Vegas. Steve Aoki ukázal fotky ze svého epického sídla v Las Vegas.

HALLOWEENSKÝ FESTIVAL NA TCHAJ-WANU PŘEDSTAVÍ PARODII NA ZNÁMÉ DJS. HALLOWEENSKÝ FESTIVAL NA TCHAJ-WANU PŘEDSTAVÍ PARODII NA ZNÁMÉ DJS.

Creamfields investuje dva miliony liber do příštího ročníku. Creamfields investuje dva miliony liber do příštího ročníku.

Tiësto se oženil s modelkou Annikou Backes. Tiësto se oženil s modelkou Annikou Backes.

Armin van Buuren odtajnil tracklist chystaného alba. Armin van Buuren odtajnil tracklist chystaného alba.

Revealed odhaluje kompletní program a lineup pro ADE 2019. Revealed odhaluje kompletní program a lineup pro ADE 2019.

Mesto komentuje tracky zaslané do Spinnin Talent Pool. Mesto komentuje tracky zaslané do Spinnin Talent Pool.

Skrillex otevřel školu hudební produkce v Jihoafrické republice. Skrillex otevřel školu hudební produkce v Jihoafrické republice.

Zaměstnanec Tomorrowlandu se přiznal k pašování a prodeji drog. Zaměstnanec Tomorrowlandu se přiznal k pašování a prodeji drog.

Criminal Noise & Jean Luc – Mashup & Edit Pack 2019. Criminal Noise & Jean Luc – Mashup & Edit Pack 2019.

Téměř třetina mladistvých se minulý rok zadlužila kvůli hudebním festivalům. Téměř třetina mladistvých se minulý rok zadlužila kvůli hudebním festivalům.