News

Don Diablo ovládl žebříček 1001 tracklist. Don Diablo ovládl žebříček 1001 tracklist.

Marshmello vyhrál ocenění American Music Awards v kategorii EDM. Marshmello vyhrál ocenění American Music Awards v kategorii EDM.

Plakáty Swedish House Mafia se objevily ve Stockholmu. Plakáty Swedish House Mafia se objevily ve Stockholmu.

Nová studie: Mladí lidé užívají silnější drogy a častěji než kdy před tím. Nová studie: Mladí lidé užívají silnější drogy a častěji než kdy před tím.

DJ Snake se zařadil mezi pětici vyvolených! DJ Snake se zařadil mezi pětici vyvolených!

Marshmello věnoval půl milionu dolarů na charitu. Marshmello věnoval půl milionu dolarů na charitu.

Rihanna připravuje nové album a Alesso prásknul, kdo tam všechno bude. Diplo se kvůli tomu zlobí. Rihanna připravuje nové album a Alesso prásknul, kdo tam všechno bude. Diplo se kvůli tomu zlobí.

Laidback Luke, Dannic a Chuckie otevřeně promluvili o odchodu Hardwella ze scény. Laidback Luke, Dannic a Chuckie otevřeně promluvili o odchodu Hardwella ze scény.

Apple dokončil odkoupení Shazamu. Apple dokončil odkoupení Shazamu.

Až 2/3 žen se na festivalech obává sexuálního obtěžování. Až 2/3 žen se na festivalech obává sexuálního obtěžování.

David Guetta vydal nové album! Jaké jsou dojmy? Stručně to nejde… David Guetta vydal nové album! Jaké jsou dojmy? Stručně to nejde…

Aviciiho legendární piano bylo darováno do muzea. Aviciiho legendární piano bylo darováno do muzea.

Armin van Buuren otevřel hudební studio v nemocnici pro děti s rakovinou. Armin van Buuren otevřel hudební studio v nemocnici pro děti s rakovinou.

Kygo daroval 30,000$ na prevenci sebevražd. Kygo daroval 30,000$ na prevenci sebevražd.

Jeff Sutorious z projektu Dash Berlin vydal svůj první mix jako sólový umělec. Jeff Sutorious z projektu Dash Berlin vydal svůj první mix jako sólový umělec.

Webové stránky společnosti Avicii se změnily v digitální památník. Webové stránky společnosti Avicii se změnily v digitální památník.

První ročník Tomorrowland Winter oznámil jména prvních umělců. První ročník Tomorrowland Winter oznámil jména prvních umělců.

Hardwell ukončil kariéru na neurčito a nebude vystupovat. Hardwell ukončil kariéru na neurčito a nebude vystupovat.

Jeff Sutorius opouští skupinu Dash Berlin a ohlašuje nový sólo projekt! Jeff Sutorius opouští skupinu Dash Berlin a ohlašuje nový sólo projekt!

Paul Oakenfold se stane prvním DJem, který zahraje na Stonehenge. Paul Oakenfold se stane prvním DJem, který zahraje na Stonehenge.

Festival Beats for Love věnoval 300 tisíc Mobilnímu hospicu Strom života. Festival Beats for Love věnoval 300 tisíc Mobilnímu hospicu Strom života.

Martinu Garrixovi přestal fungovat mixážní pult uprostřed show. Martinu Garrixovi přestal fungovat mixážní pult uprostřed show.

Spotify odhalil seznam nejvíce streamovaných skladeb tohoto léta. Spotify odhalil seznam nejvíce streamovaných skladeb tohoto léta.

Axwell /\ Ingrosso si berou pauzu a budou se plně soustředit na návrat Swedish House Mafia. Axwell /\ Ingrosso si berou pauzu a budou se plně soustředit na návrat Swedish House Mafia.