News

Dimitri Vegas & Like Mike sesadili Martina Garrixe aneb výsledky ankety DJ Mag 2019. Dimitri Vegas & Like Mike sesadili Martina Garrixe aneb výsledky ankety DJ Mag 2019.

Nejhranějších 101 producentů. Stránka 1001 tracklist odhalila výsledky pro rok 2019. Nejhranějších 101 producentů. Stránka 1001 tracklist odhalila výsledky pro rok 2019.

Nový dokument s Carlem Coxem zkoumá dopad sociálních médií na EDM scénu. Nový dokument s Carlem Coxem zkoumá dopad sociálních médií na EDM scénu.

Armin van Buuren vytvořil na ADE vlastní únikovou hru na počest nového alba! Armin van Buuren vytvořil na ADE vlastní únikovou hru na počest nového alba!

Steve Aoki ukázal fotky ze svého epického sídla v Las Vegas. Steve Aoki ukázal fotky ze svého epického sídla v Las Vegas.

HALLOWEENSKÝ FESTIVAL NA TCHAJ-WANU PŘEDSTAVÍ PARODII NA ZNÁMÉ DJS. HALLOWEENSKÝ FESTIVAL NA TCHAJ-WANU PŘEDSTAVÍ PARODII NA ZNÁMÉ DJS.

Creamfields investuje dva miliony liber do příštího ročníku. Creamfields investuje dva miliony liber do příštího ročníku.

Tiësto se oženil s modelkou Annikou Backes. Tiësto se oženil s modelkou Annikou Backes.

Armin van Buuren odtajnil tracklist chystaného alba. Armin van Buuren odtajnil tracklist chystaného alba.

Revealed odhaluje kompletní program a lineup pro ADE 2019. Revealed odhaluje kompletní program a lineup pro ADE 2019.

Mesto komentuje tracky zaslané do Spinnin Talent Pool. Mesto komentuje tracky zaslané do Spinnin Talent Pool.

Skrillex otevřel školu hudební produkce v Jihoafrické republice. Skrillex otevřel školu hudební produkce v Jihoafrické republice.

Zaměstnanec Tomorrowlandu se přiznal k pašování a prodeji drog. Zaměstnanec Tomorrowlandu se přiznal k pašování a prodeji drog.

Criminal Noise & Jean Luc – Mashup & Edit Pack 2019. Criminal Noise & Jean Luc – Mashup & Edit Pack 2019.

Téměř třetina mladistvých se minulý rok zadlužila kvůli hudebním festivalům. Téměř třetina mladistvých se minulý rok zadlužila kvůli hudebním festivalům.

Forbes zveřejnil patnáct nejlépe vydělávajících DJů za poslední rok. Forbes zveřejnil patnáct nejlépe vydělávajících DJů za poslední rok.

Ani druhý víkend festivalu Tomorrowland neuzavře Swedish House Mafia či Hardwell. Ani druhý víkend festivalu Tomorrowland neuzavře Swedish House Mafia či Hardwell.

První Tomorrowland víkend zemřel na festivalu jeden muž. První Tomorrowland víkend zemřel na festivalu jeden muž.

Švédové, Hardwell či Garrix? Ne! První víkend Tomorrowlandu zavře někdo jiný. Švédové, Hardwell či Garrix? Ne! První víkend Tomorrowlandu zavře někdo jiný.

Calvin Harris již není nejvíce vydělávajícím DJem na světě. Calvin Harris již není nejvíce vydělávajícím DJem na světě.

DJ MAG spustil hlasování pro letošní rok. DJ MAG spustil hlasování pro letošní rok.

Hardwell se znovu ukázal za mixážním pultem. Hardwell se znovu ukázal za mixážním pultem.

Izraelský psytrance DJ Perplex byl zabit při střelbě v klubu v Mexiku. Izraelský psytrance DJ Perplex byl zabit při střelbě v klubu v Mexiku.

Jeffrey Sutorius se vrací jako Dash Berlin. Jeffrey Sutorius se vrací jako Dash Berlin.