News

První Tomorrowland víkend zemřel na festivalu jeden muž. První Tomorrowland víkend zemřel na festivalu jeden muž.

Švédové, Hardwell či Garrix? Ne! První víkend Tomorrowlandu zavře někdo jiný. Švédové, Hardwell či Garrix? Ne! První víkend Tomorrowlandu zavře někdo jiný.

Calvin Harris již není nejvíce vydělávajícím DJem na světě. Calvin Harris již není nejvíce vydělávajícím DJem na světě.

DJ MAG spustil hlasování pro letošní rok. DJ MAG spustil hlasování pro letošní rok.

Hardwell se znovu ukázal za mixážním pultem. Hardwell se znovu ukázal za mixážním pultem.

Izraelský psytrance DJ Perplex byl zabit při střelbě v klubu v Mexiku. Izraelský psytrance DJ Perplex byl zabit při střelbě v klubu v Mexiku.

Jeffrey Sutorius se vrací jako Dash Berlin. Jeffrey Sutorius se vrací jako Dash Berlin.

Marshmello odhalil tracklist ke svému novému albu JOYTIME III. Marshmello odhalil tracklist ke svému novému albu JOYTIME III.

Oficiálně potvrzeno: Ultra Europe se přesouvá na jiný stadion, a to na další čtyři roky! Oficiálně potvrzeno: Ultra Europe se přesouvá na jiný stadion, a to na další čtyři roky!

Fotbalový tým Hajduk potvrdil zápas na stadionu Poljud. Ultra Europe se bude zřejmě přesouvat! Fotbalový tým Hajduk potvrdil zápas na stadionu Poljud. Ultra Europe se bude zřejmě přesouvat!

Ultra Europe má problém. Měsíc před akcí bude možná měnit místo konání. Ultra Europe má problém. Měsíc před akcí bude možná měnit místo konání.

Airbeat One prodává lístky na soukromou toaletu po celou dobu festivalu. Airbeat One prodává lístky na soukromou toaletu po celou dobu festivalu.

Ultra Europe představilo celý line-up v čele se Swedish House Mafia a vydává jednodenní vstupenky. Ultra Europe představilo celý line-up v čele se Swedish House Mafia a vydává jednodenní vstupenky.

První DJ set ve vesmíru pod taktovkou BigCityBeats! První DJ set ve vesmíru pod taktovkou BigCityBeats!

Budou The Chainsmokers vystupovat jako kapela bez DJe? Budou The Chainsmokers vystupovat jako kapela bez DJe?

Aviciiho posmrtné album TIM oficiálně vyšlo! Aviciiho posmrtné album TIM oficiálně vyšlo!

Martin Garrix ruší svá vystoupení z důvodu zranění kotníku. Martin Garrix ruší svá vystoupení z důvodu zranění kotníku.

Studie prokázala, že festivaly prodlužují život o devět let. Studie prokázala, že festivaly prodlužují život o devět let.

Firebeatz se vrací na Spinnin records. Firebeatz se vrací na Spinnin records.

Hardwell vydává po delší době nový track. Hardwell vydává po delší době nový track.

Martin Garrix byl převezen ze své show rovnou do nemocnice, když si poranil nohu. Martin Garrix byl převezen ze své show rovnou do nemocnice, když si poranil nohu.

Transparentní DJský pult a přehrávač od Pioneeru? Ano, ale zatím jen na výstavě. Transparentní DJský pult a přehrávač od Pioneeru? Ano, ale zatím jen na výstavě.

Vrátí se Ultra Music festival v roce 2020 do Miami? Vrátí se Ultra Music festival v roce 2020 do Miami?

Steve Aoki spustil fitness program Aoki bootcamp v mobilní aplikaci. Steve Aoki spustil fitness program Aoki bootcamp v mobilní aplikaci.