News

Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu. Pobřežní hlídka zadržela v Miami před Ultra Music Festivalem 12 tun kokainu.

Rodina zesnulého Aviciiho založila nadaci Tima Berglinga na podporu duševního zdraví. Rodina zesnulého Aviciiho založila nadaci Tima Berglinga na podporu duševního zdraví.

TRICK OR THREAT ZHUBLI O JEDNOHO ČLENA A STARTUJÍ REZIDENTNÍ NOC V DUPLEXU! TRICK OR THREAT ZHUBLI O JEDNOHO ČLENA A STARTUJÍ REZIDENTNÍ NOC V DUPLEXU!

COLONEL SANDERS bude vystupovat na hlavním pódiu Ultra Miami? COLONEL SANDERS bude vystupovat na hlavním pódiu Ultra Miami?

Nicky Romero připravil masivní balíček pro hudební producenty. Nicky Romero připravil masivní balíček pro hudební producenty.

Carnage je zpátky a oznamuje ‚The Reincarnation Tour‘. Carnage je zpátky a oznamuje ‚The Reincarnation Tour‘.

Umřel Keith Flint ze skupiny The Prodigy. Umřel Keith Flint ze skupiny The Prodigy.

Will Sparks se omluvil za napadení a nevhodné chování na Ultra Australia! Will Sparks se omluvil za napadení a nevhodné chování na Ultra Australia!

Jeffrey Sutorious vydal první sólo skladbu po odchodu od skupiny Dash Berlin. Jeffrey Sutorious vydal první sólo skladbu po odchodu od skupiny Dash Berlin.

V Boomu se dějí velké změny. Bude snad Tomorrowland rozšiřovat hlavní plochu? V Boomu se dějí velké změny. Bude snad Tomorrowland rozšiřovat hlavní plochu?

Tomorrowland Winter se pochlubil prvními fotkami. Tomorrowland Winter se pochlubil prvními fotkami.

Axwell připravil svůj minimix pro BBC Radio 1. Axwell připravil svůj minimix pro BBC Radio 1.

Salvatore Ganacci oznamuje svou rezidenturu v Las Vegas. Salvatore Ganacci oznamuje svou rezidenturu v Las Vegas.

Kaskade vystoupil na soukromé party u kluka, který měl rakovinu. Kaskade vystoupil na soukromé party u kluka, který měl rakovinu.

Marhsmello vystoupil ve hře Fortnite. Přišlo na něj 10 miliónů lidí. Marhsmello vystoupil ve hře Fortnite. Přišlo na něj 10 miliónů lidí.

Martin Garrix letošní Tomorrowland neuzavře. Nahradí ho Swedish House Mafia? Martin Garrix letošní Tomorrowland neuzavře. Nahradí ho Swedish House Mafia?

David Guetta a jeho track „Titanium“ dosáhl miliardy zhlédnutí na Youtube! David Guetta a jeho track „Titanium“ dosáhl miliardy zhlédnutí na Youtube!

DJ byl zabit návštěvníky klubu, protože hrál „nudně“. DJ byl zabit návštěvníky klubu, protože hrál „nudně“.

Reddit vyhlásil výsledky své ankety v oblasti EDM. Reddit vyhlásil výsledky své ankety v oblasti EDM.

Jauz přišel o veškerou rozdělanou hudbu, když si nezálohoval data! Jauz přišel o veškerou rozdělanou hudbu, když si nezálohoval data!

Dillon Francis produkoval „theme song“ pro film Lego Movie 2. Dillon Francis produkoval „theme song“ pro film Lego Movie 2.

Hardwellův label Revealed vydává první EP s progressivem! Hardwellův label Revealed vydává první EP s progressivem!

DJ Ondrash si jede splnit sen na světové finále Red Bull Music 3Style. DJ Ondrash si jede splnit sen na světové finále Red Bull Music 3Style.

Tomorrowland zveřejnil seznam pódií pro oba víkendy. Tomorrowland zveřejnil seznam pódií pro oba víkendy.