News

Boj pokračuje: Značka „Dash Berlin“ maže frontmana ze všech sociálních sítí. Boj pokračuje: Značka „Dash Berlin“ maže frontmana ze všech sociálních sítí.

Martin Garrix má vlastní značku školních potřeb! Martin Garrix má vlastní značku školních potřeb!

Nejhranější skladby na Tomorrowlandu 2018. Nejhranější skladby na Tomorrowlandu 2018.

Forbes zveřejnil seznam nejvíce vydělávajících DJů. Forbes zveřejnil seznam nejvíce vydělávajících DJů.

Ve hře GTA online vystoupí Solomun, Tale of Us, Dixon a další. Ve hře GTA online vystoupí Solomun, Tale of Us, Dixon a další.

DUPLEX PŘEDSTAVUJE NOVÝ KONCEPT. DUPLEX PŘEDSTAVUJE NOVÝ KONCEPT.

Martin Garrix a Dyro představili na Tomorrowlandu svůj nový track. Martin Garrix a Dyro představili na Tomorrowlandu svůj nový track.

Oliver Heldens se prořekl a potvrdil návrat Swedish House Mafia! Oliver Heldens se prořekl a potvrdil návrat Swedish House Mafia!

První víkend festivalu Tomorrowland poznal svého vítěze. Jmenuje se Salvatore Ganacci. První víkend festivalu Tomorrowland poznal svého vítěze. Jmenuje se Salvatore Ganacci.

Forbes zveřejnil seznam nejvíce vydělávajících celebrit za loňský rok. Je tam i Calvin Harris či The Chainsmokers. Forbes zveřejnil seznam nejvíce vydělávajících celebrit za loňský rok. Je tam i Calvin Harris či The Chainsmokers.

Tomorrowland oznámil detaily k letošnímu live streamu. Tomorrowland oznámil detaily k letošnímu live streamu.

Hlasování do žebříčku DJ MAG TOP 100 odstartovalo. Kdo letos obsadí první příčku? Hlasování do žebříčku DJ MAG TOP 100 odstartovalo. Kdo letos obsadí první příčku?

Mercer vtipkuje: Když Francie vyhraje MS ve fotbale, odhalím Snakeovo album! Mercer vtipkuje: Když Francie vyhraje MS ve fotbale, odhalím Snakeovo album!

Tiësto má tři nové tracky, které se objeví v animovaném filmu Hotel Transylvania 3. Tiësto má tři nové tracky, které se objeví v animovaném filmu Hotel Transylvania 3.

Kvůli ohroženému druhu ptáka a jeho vejcím byl odložen celý festival! Kvůli ohroženému druhu ptáka a jeho vejcím byl odložen celý festival!

Vyhraj meet & greet s Hardwellem na Mácháči. Vyhraj meet & greet s Hardwellem na Mácháči.

Organizátoři Tomorrowlandu vysvětlili poslání letošního tématu! Organizátoři Tomorrowlandu vysvětlili poslání letošního tématu!

Legendární hudební stanice VIVA ukončí své vysílání. Legendární hudební stanice VIVA ukončí své vysílání.

Dillon Francis se po třech letech pomstil a koupil doménu djsnake.com Dillon Francis se po třech letech pomstil a koupil doménu djsnake.com

Skrillex vzkazuje: Nejsem mrtvý! Skrillex vzkazuje: Nejsem mrtvý!

Festival Creamfields oznámil tři suprise acty. Budou tam i Swedish House Mafia? Festival Creamfields oznámil tři suprise acty. Budou tam i Swedish House Mafia?

Končí Dash Berlin tak, jak ho známe? Umělec nemůže nadále vystupovat! Končí Dash Berlin tak, jak ho známe? Umělec nemůže nadále vystupovat!

Avicii konečně spočinul v pokoji. Pohřeb se konal v rodném Stockholmu. Avicii konečně spočinul v pokoji. Pohřeb se konal v rodném Stockholmu.

Armada Music vydala 100 tracků k oslavě svého 15. výročí! Armada Music vydala 100 tracků k oslavě svého 15. výročí!