Rozhovory

Majestic circus – The Grand edition. Majestic circus – The Grand edition.

S Marinos Caswellem o hraní na Hexagon party, plánech do budoucna a dalším. S Marinos Caswellem o hraní na Hexagon party, plánech do budoucna a dalším.

Rozhovor se Zak Gee, který vystoupí v Chapeau Rouge na další edici B Se-lek tive live in Prague. Rozhovor se Zak Gee, který vystoupí v Chapeau Rouge na další edici B Se-lek tive live in Prague.

Petra Otáhalová: V Retro Music Hall chystáme dost nabitý podzim. Petra Otáhalová: V Retro Music Hall chystáme dost nabitý podzim.

BURN Residency: Zážitky z Ibizy BURN Residency: Zážitky z Ibizy

VINI VICI PRIPRAVUJÚ NOVÚ MUZIKU: PUBLIKU V TRENČÍNE ODOVZDÁME NAŠU ENERGIU A LÁSKU! VINI VICI PRIPRAVUJÚ NOVÚ MUZIKU: PUBLIKU V TRENČÍNE ODOVZDÁME NAŠU ENERGIU A LÁSKU!

ORJAN NILSEN: KEĎ SOM BOL PRVÝ RAZ NA SLOVENSKU, HRAL SOM PRE SVADOBČANOV. ORJAN NILSEN: KEĎ SOM BOL PRVÝ RAZ NA SLOVENSKU, HRAL SOM PRE SVADOBČANOV.

Vojta Daňhel: Manabe oslavilo sedm let. Vojta Daňhel: Manabe oslavilo sedm let.

Madison Mars v našem exkluzivním rozhovoru o jeho kariéře a mnoho dalším. Madison Mars v našem exkluzivním rozhovoru o jeho kariéře a mnoho dalším.

Majitel anglického labelu Bedfunk PAT BEDEAU v rozhovoru. Majitel anglického labelu Bedfunk PAT BEDEAU v rozhovoru.

Rozhovor s Richardem Reynoldsem o jeho novém videoklipu ke skladbě „Chasing The Love“! Rozhovor s Richardem Reynoldsem o jeho novém videoklipu ke skladbě „Chasing The Love“!

EDX vystoupí koncem března v Roxy – rozhovor. EDX vystoupí koncem března v Roxy – rozhovor.

Robert Vaca: Carl Cox je můj promotérský sen. Robert Vaca: Carl Cox je můj promotérský sen.

JP entertainment: práce promotérů je zajímavá právě v tom, že každý den je úplně jiný. JP entertainment: práce promotérů je zajímavá právě v tom, že každý den je úplně jiný.

Pepa Libický: Club Gold Dust má nové jméno, ale adresa má svou historii. Pepa Libický: Club Gold Dust má nové jméno, ale adresa má svou historii.

B-selektive label v Praze. B-selektive label v Praze.

SNBM: důležité je, aby se lidi bavili a tančili. SNBM: důležité je, aby se lidi bavili a tančili.

Ergee: Jsem ráda spontánní, a to v každé části svého života. Ergee: Jsem ráda spontánní, a to v každé části svého života.

Rozhovor: Martin Gredner – 20 let na taneční scéně. Rozhovor: Martin Gredner – 20 let na taneční scéně.

Nick Hardin: Miluju ten pocit, když hraju svůj track a lidi mají ruce nahoře. Nick Hardin: Miluju ten pocit, když hraju svůj track a lidi mají ruce nahoře.

Jochen Miller v rozhovoru: Hudba je univerzální jazyk. Jochen Miller v rozhovoru: Hudba je univerzální jazyk.

Curbi v rozhovoru: EDMania bude moje slovenská premiéra. Curbi v rozhovoru: EDMania bude moje slovenská premiéra.

Petr Raboch: DJs si vybíráme podle vlastní zkušenosti. Petr Raboch: DJs si vybíráme podle vlastní zkušenosti.

Jorn Van Deynhoven: Jsem velmi rád, že mohu být součástí EDMANIA. Jorn Van Deynhoven: Jsem velmi rád, že mohu být součástí EDMANIA.