david novacek

Světová legenda housové scény Ron Carroll vydá oficiálně remix, který mu udělal David Novacek. Více info se dozvíte v našem menším rozhovoru.

Po delší odmlce opět ahoj Davide. Tak myslím, že dnes můžeme jít rovnou k nadpisu tohoto článku. Povíš nám k tomu víc?
Ahoj. No je to pravda no (smích). Byl to původně můj novej track, do kterýho jsem si pak pro svý hraní dal vocal Rona Carrolla. Poslal jsem to pár lidem jako promo, že to tak můžou hrát taky. Mezi nimi byla další legenda a to producent D.O.N.S., kterýho určitě každý zná díky hitům ‚Big Fun‘, nebo ‚Pump up the Jam‘, co udělal s Technotronic . Ten mi okamžitě psal zpátky, že je to bomba, že Ron Carroll je jeho dobrý kamarád a že mu to pošle na schválení autorských práv s tím, že to pak ale D.O.N.S. vydá na svým labelu, jestli to beru. Jasně že jsem řekl hned ok. To jsem ale ještě nevěděl, co bude dál. Během chvíle mi k tomu tracku dal Ron Carroll koment “DOPE REMIX“. Pak psal zase D.O.N.S., že Ronovi se to hrozně líbí a chce to vydat on sám a ať pošlu údaje do smlouvy.

Jaký jsi z toho měl pocit?
První reakce byla samozřejmě velká radost. Jsem hlavně rád, že se to láme a začíná se ozývat slečna odměna za tu všechnu dřinu, co tomu dávám. Jak jsem ti řekl v minulym rozhovoru. Všechno jsem si musel vydřít, vysedět a naučit se sám. Nikdo mi nikdy nic nedal a pak když přijde taková věc, jako tahle s Ronem, tak z toho máš tu pravou radost, kterou nikdy třeba nezažije člověk, co vykrádá, sampluje, nechá za sebe dělat muziku jíný lidi, slibuje jim zato hory doly a tak dál. Myslím, že udělat remix pro takový jméno jako je Ron Carroll po necelých dvou letech co produkují vlastní songy ujde (smích).

Jak dlouho jsi na tomhle tracku pracoval a proč sis zrovna vybral tenhle vokál a ne nějaký další?
Pracoval jsem na tom asi tři dny. Zbytek pak už jen ladíš, posloucháš, jak to zní v autě, v jiných monitorech, sluchátkách atd. Mezitim jsem se přepínal i do jinejch projektů, na jiný tracky. Já jsem v tomhle hroznej a hlavně nedochvilnej. Vždycky mě poleje pocit, je to hotový, kašli na to a hned bych to posílal na labely a šel dělat další Track (smích) . A k tomu vocalu Rona. Já tu acapellu měl vždycky rád a odpověď je jednoduchá: It’s all about HOUSE MUSIC.

To je opravdu super. Máš pro nás takových překvapení víc?
Nových tracků a remixů, co ještě nikdo ani neslyšel mam nachystáno dost. Nedávno jsem dal na svou Fan Page kraťoučký video, jak dělam na remixu pro Toma Novyho. Original mix tracku ‚Your Body‘ jsem strašně miloval a miluju pořád. Hrál jsem ho kdysi z desky a tak nějak na mě padla vzpomínková nálada a zachtělo se mi udělat vlastní remix. Tak na ten se taky můžete těšit.

Když se vrátím k Ronu Carrollovi, zatím jsi nedal ven žádnou ukázku remixu, je to tak?
Je to tak, budete si na to muset počkat. Tohle bohužel diktuje Ron a jeho label. Oni prostě chtěj, aby to nikde nebylo, než to vyjde. To je jak sám víš normální věc, to se tak dělá a jen pár dní před releasem se dá ven krátká ukázka s linkem Pre-Order.

www.DavidNovacek.com

12805663_10207118514075747_9142156109031400147_n

12803057_10207118514115748_2060707468171705883_n