Dlouho dobu jsme spekulovali a bádali nad otázkou, jaký producent se skrývá pod tajemným jménem KSHMR. Tento producent je zodpovědný za takové hity jako je Burn, na kterém spolupracoval s americkým mladíkem DallasK, No Heroes, vytvořené ve spolupráci s projektem Firebeatz, a nebo také relativně čerstvou věc Karate, jenž vznikla kooperací s R3HABEM. A to není vše, podíváme-li se trochu dále do minulosti, dozvíme se, že tento prozatím neznámý producent KSHMR měl na starosti i songy, jako je Like A G6, Dancing In The Dark či známou pecku od Davida Guetty Sweat.

https://twitter.com/cyranizzy/status/164841170365710337

Ale půjdeme rovnou k věci. V minulém článku o KSHMR jsem zmiňoval, že budeme pátrat po jeho totožnosti. Největší indicií mi byla rada našeho čtenáře Jardy Povolného, kterému zároveň děkuji za stopu. Pod zkratkou KSHMR se skrývá Niles Hollowell-Dhar alias Cyranizzy, člen bývalé americké indie popové kapely The Cataracs.  Jméno KSHMR začal používat od začátku roku 2012 a osobně o tom informoval na Twitteru. Což znamená, že tato informace je relativně dosti stará, ale na druhou stranu pro některé je to konečně nalezení jádra pudla.

Jak se říká, kdo hledá – najde … a doopravdy: pravda byla nalezena. Pro zpestření přikládám videoklip k tracku Missed U 2 kapely The Cataracs, na kterém spolupracovala s vokalistou jménem Petros.