indoor-2

Letošní podzim se můžeme těšit již na třetí ročník úspěšného Indoor City Festivalu v Brně, který se uskuteční již v úterý 27.9.2016 v den před státním svátkem, takže účast omlouvá pouze smrt. Místem konání tentokrát však nebude hala Malá Amerika jako doposud. Původně se zde festival měl konat, avšak organizátoři vydali oficiální informaci, že se místo na poslední chvílí mění. Tuto zprávu si můžete přečíst níže:

POZOR – ZMĚNA MÍSTA – POZOR
Přes veškerou naši snahu vám musíme oznámit změnu místa konání blížícího se Indoor City Festivalu. Kvůli velkému vlivu brněnských obyvatel z okolí Malé Ameriky jsme nuceni přesunout místo akce. Dlouho jsme hledali prostor, který by splňoval naše požadavaky a svým zázemím byl lepší, než hala, ve které se doposud Indoor konal.

indoor

Nakonec jsme se rozhodli letošní ročník festivalu uspořádat v multifunkčním centru RADOST, které se nachází na ulici Cejl 52 (viz foto) nedaleko Malinovského náměstí – pěšky cca 3min. Tento prostor nabízí velký sál se dvěma bary a velkou stage, chill out prostor s velkým ochozem nad tanečním parketem, dále disponuje kvalitním ozvučením značky JBL a skýtá v sobě kuřácký i nekuřácký prostor s dalším barem. Venku je k dispozici až 50 parkovacích míst pro návštěvníky. Dobrou zprávou je, že sociální zařízení bude v prostorách klubu, což v tomto podzimním počasí jistě všichni oceníte, takže se nemusíte obávat studených toi toi.

Bohužel nebudeme moci realizovat druhou DNB stage, protože toto prostory centra neumožňují. Věříme, že i tak si váš oblíbený oblíbený festival nejvíc užijete a podpoříte tak hudbu, kterou máte rádi. Brzy zveřejníme kompletní uspořádaní a jsme přesvědčeni, že vás nový prostor osloví na maximum.

✔ Vstupenky 2.vlny v předprodeji za 250,- Kč / od 27.9.
► INDIES Shop, Poštovská 2, Brno

▌Út. 27.9.2016 (druhý den je státní svátek)
▌hala Radost, Brno (Cejl 52, Brno)
▌Start 20:00

7.nebe EDM Stage:
★ AUDIOROCKERS
★ MANENE
★ IVO HILSZEK
★ FLASHWELL
★ BEATCHASERS
— DJ Contest winner —

oficiální facebooková událost—> https://www.facebook.com/events

oficiální report z poslední akce najdeš zde!