Remember Papaya
Retro Music Hall – Praha
28.10.2017 – sobota
DJs: Marnik, Bon Finix, Mejsi, Dom Quark
Událost: https://www.facebook.com/events/1500562870027345
Vstupné: 80 Kč (všichni)

Italská fenomenální dvojice – Marnik – se stala z jedněch nejrychleji rostoucích talentů na poli elektronické taneční hudby. Jejich singly, spolupráce a remixy bouraly žebříčky populárního portálu beatport. Marnik se například spojili se Steve Aokim na společném singlu s názvem Supernova, který vyšel na labelu Ultra Music. Největší úspěch ale zaznamenali se skladbou Bazaar, kterou produkovali společně s KSHMR, a která se umístila na prvním místě žebříčku beatport. To ale nebyl poslední zářez na prvním místě populárního žebříčku společně s Kašmírem. Hned další společný track Mandala se nejen vyšplhal znovu na vrchol, ale stal se znovu oficiální hymnou obřího Sunburn festivalu v Indii.

Pořád nejste ohromeni? A co když Vám pustíme skladbu Children of a Miracle, s kterou je spjat Don Diablo. Ano, i v tomhle singlu mají kluci prsty. Jejich kvalitní produkce není ale to jediné co Marnik mohou nabídnout. O jejich pestrobarevné show, plné tanečního elánu a velké dávky energie, se mohli přesvědčit i návštěvníci letošního Tomorrowlandu, kde vystoupili na stagei Steve Aokiho. Kromě toho mají za sebou show i ve známých klubech jako Pacha Ibiza, Ushuaia Ibiza, Queen Paris, a BCM Planet Dance na Mallorce.

Vy si tenhle producentský skvost budete moci vychutnat v sobotu 28.10. v Retro Music Hall. O Support se postarají naši přední rezidentni Bon Finix, Mejsi a Dom Quark.