• Poslední víkend byl obzvláště smutný pro psytrancovou scénu. V Mexiku byl totiž zastřelen izraelský psytrance DJ Perplex, který zrovna hrál na akci v San Luis. Peplex byl na turné v Mexiku, kdy měl vystupovat například na známém festivalu Sundance ve Villahermose.

    Střelba proběhla kolem šesté hodiny ranní, kdy do klubu vstoupilo několik mužů a zahájili střelbu. Krátce na to se jim však ve vyvolaném chaosu podařilo uniknout. Kromě zmíněného DJe byl zabit ještě jeden člověk a tři byli zraněni. Místo složky uvedly, že aktuálně probíhá vyšetřování, ale pravděpodobně se jedná o vyřizování účtů mezi gangy.

    DJ Perplex pak na psytrancové scéně nepatří k neznámým vystupujícím. Na facebooku má více jak sto tisíc followers a jeho soundclound účet má 11 000 fanoušků.

    V Izraeli je pak tomuto případu věnována velká pozornost ve všech médiích, protože místní komunita je pravděpodobně (co se týče psytrancu) nejsilnější na světě. Zájem médií ještě umocnil fakt, že DJova rodina nemá peníze na převoz těla zpět do vlasti, aby ho pochovala.

    Pokud budete chtít přispět, tak informace najdete na facebook postu níže.