Již 29.3.2018 se můžete těšit na speciální jarní edici populárního Gravity Festivalu. Základy OC Arkády Pankrác, se opět otřesou pod tíhou toho nejlepšího, co nabízí světová a tuzemská scéna taneční hudby.

Headlinerm jarní edice je populární švédská formace Dada Life, která se po více jak 3 letech představí v Praze. Vychlad’te šampaňské, nakupte banány. Tohle bude jízda… Dada se po menší odmlce postupně vrací na stage největších festivalů světa, a když se naskytlo volno v jejich diáři, museli jsme toho využít.

Dalším zajímavým jménem je francouzský producent Malaa. Jeho hudbu zná celý svět, jeho identitu nikdo. Vše co o něm víme je, že pochází z Paříže a patří do formace Pardon My French. Dále se na Arkádách představí např. holandská star Dyro. Ten po boku Hardwella vystoupal až na samotný vrchol. Jeho sety se nevyhly snad žádnému koutu světa a i u nás se těší velké popularitě. Večer otevře estonský Madison Mars, kterého můžete znát např. z labelu Don Diabla – Hexagon. Jeho hity za loňský rok nastřádaly přes 50mil poslechů.

Speciální díl Gravity není jen svým datem, ale taky setem Dirtcaps & Maneneho. První společné vystoupení ever. Tohle bude šílený. Čekej něco co tu ještě nebylo !!! Dirtcaps už vystupovali na největších světových festivalech (např. Defqon.1 v Chile, Tomorrowland, Tomorrowworld, Mysteryland a spoustě dalších ) a teď se ve speciálním setu představí i u nás. To si nesmíš nechat ujít…

A co teprve ráno? Letos jsme si nechali opravdu záležet. Speciální closing set odehraje britský sympaťák Ben Nicky. A my doufáme, že tě doslova vystřelí z kecek. Ben je znám svýmy energickými sety prokládané psy tracky a určitě nebude chybět ani nějaká ta 138bpm +++ Tady prostě musíš být…