Výjimečná party světového formátu míří do Topolné! Malá obec s 1500 obyvateli tak zažije exkluzivní hudební událost s předními DJs house music, speciální laser show, stage designem a plnými bary.

Hlavní hvězdou akce bude světový top DJ, anglický mistr future housu Curbi, známý po celém světě od USA až po Čínu. Ukázal se na zásadních světových eventech, jako jsou Tomorrowland nebo WMC v Miami. A teď zahraje vůbec poprvé pro moravské fans v kulturním domě Bůrovce na Topolné!

DJ Curbi díky smlouvě, kterou podepsal s největším světovým labelem taneční hudby Spinnin‘ Records, není pro tuzemské fanoušky žádnou neznámou. V Česku už se ukázal na věhlasných hudebních akcích, např. na festivalu Magnetic či Mácháč. Kromě toho vystupoval i v pražském SaSaZu. Češi mají slabost pro jeho energické skladby s hutnou dávkou elektro prvků. Jeho „hymny“ Bruh, 051, Rubber, nebo Triple Six zná každý fanoušek taneční muziky.

Toby, jak zní Curbiho občanské jméno, se poměrně rychle vyšvihl mezi světovou elitu. Průlomovým hitem se bezesporu stal singl Discharge, který vyšel před dvěma lety a na youtube má několik milionů zhlédnutí. Tím to ale rozhodně neskončilo. Jeho další věc, spolupráce s Foxem Stevensonem – Hoohah, se rovněž zapsala mezi milionové poslechy a otevřela Curbimu nové dveře. Takové reference můžou Curbimu závidět i o dvě generace starší DJs!

Jako Curbiho support DJs byli vybráni místní matadoři taneční a EDM scény. „Šéf“ labelu Macebra Elacro, rezidenti zlínského clubu Star-Flip Spike a Meyw, spoluzakladatelé akce Carnival house DJs Luccas a Štefi, DJ Tony z clubu Vinárna a mladá naděje moravské taneční muziky – dvojka Open story, která celou party odstartuje.

Pro umocnění hudebního zážitku bude pro fanoušky připraven speciální stage design, laser show, velký zvukový aparát koncepce line-array, plné bary a mnoho dalšího!

Podrobné info: https://www.facebook.com/events/138247836879983

Line up:

21:00   Open Story
22:00   Tony
22:45   Spike a Meyw
23:30   DJ CURBI
0:30     Elacro
1:30     Luccas
2:30     Štefi


KDY: 16.2.2018
KDE: Topolná – Bůrovce
START: 21:00
Na co se těšit: DJ CURBI a dalších 8 DJs

Za kolik tolik srandy?

Vstup: 250,- Kč


Video pozvánka:
https://www.facebook.com/BackstageAgency.cz/videos/1293030164130558/

Video pozvánka od DJ CURBI: https://www.facebook.com/BackstageAgency.cz/videos/1294196637347244/