Již několikrát jsme Vás informovali o smutné zprávě, že Dash Berlin, jak ho známe, končí. Mnozí totiž neví, že tento projekt je technicky trio, kde další dva členové – Eelke Kalberg a Sebastiaan Molijn – produkují hudbu a Jeffrey ji jako frontman propaguje. Skupina vznikla roku 2007 a Sutorius ji oficiálně opustil v červnu 2018. Trojice se poslední dobou nedokázala dohodnout na společných cílech, a tak začal o tuto značku boj. Více se dočteš zde a zde.

Zbylí dva členové začali v předešlých měsících Jeffreyho mazat i ze všech sociálních sítích a tím dali světu dost najevo, že do budoucna s ním už zkrátka nepočítají. Ovšem fanoušci tohoto sympatického DJe nemusí zoufat. Ten totiž nyní oznámil svůj comeback k hudbě a začátkem října pojede svůj sólo projekt.

Fanoušci a promotéři mi po celé roky nesmírně pomáhali. V posledních několika měsících jsem dostal mnoho srdečných slov, podpory a povzbuzení. Opravdu se těším na opětovné vystoupení a nové vzpomínky. Hudba je můj život a různé události v minulém roce mě inspirovaly, abych přišel s novými nápady. Nemůžu se dočkat, až budu s fanoušky opět sdílet svou hudbu,“ říká Sutorius ve svém prohlášení.

My už se tohoto nového projektu nemůžeme dočkat, a co Vy?

Zdroj: youredm.com, youtube.com,