jeremy olander

Mladý a talentovaný švéd Jeremy Olander, chráněnec legendárního Eric Prydze světu představil své dlouho očekávané EP. Jak sám Jeremy řekl, tohle je pro něj něco jako ‚comeback‘ EP, jelikož od loňského prosince nevydal nic nového. Celé EP se jmenuje Jackie EP‘ a bude obsahovat celkem tři sklady: Jackie, DLIGTY a Lauderdale. Zatímco první dvě jsou relativně nové, tak ta třetí patří mezi jedny z nejznámějších a nejžádanějších dosud nevydaných Jeremyho skladeb. Pokud patříte mezi milovníky Erica Prydze a jeho pojetí progressive housu, tak tohle EP je právě pro vás.

Jackie EP vyjde na Ericově labelu Pryda Recordings, čímž se stane vůbec prvním vydáním na tomto labelu, které nebude obsahovat pouze a výhradně skladby od samotného Prydze, a to buď pod jeho vlastním jménem, nebo přezdívkou Pryda jako nedávno vydané a velice úspěšné čtyř trackové EP. Tohle je jen jasný důkaz, jak velkou podporu Jeremy od Erica má a také to jasně ukazuje na obrovskou kvalitu celého EP, které vyjde v pondělí 29.září 2014.

Jeremy Olander – Jackie (Preview)

Jeremy Olander – DLIGTY (Preview)

Jeremy Olander – Lauderdale (Preview)

Jeremy Olander také nedávno připravil guest mix, pro radio show Above & Beyond pojmenovanou Group Therapy, kde vůbec poprvé veřejně hrál Jackie a DLIGTY. Níže si můžete celý jeho mix poslechnout a stáhnout.

Stahovat můžete ZDE

Tracklist
01. Jeremy Olander – Intro ID
02. Pryda – Origins
03. Jeremy Olander – DLIGTY
04. Eric Prydz – Liberate (Jeremy Olander Private Remix)
05. Jeremy Olander – Jackie
06. Jeremy Olander – Roots