jewelz sparks retr music hall

Jewelz & Sparks ovládnou pražské Retro Music Hall.

FB událost: https://www.facebook.com/events/1463759787267943/

Oficiální klub Evropy 2 – Retro Music Hall – Vám exkluzivně přiváží německou dvojici a producenty několika hvězdných hitů: Jewelz & Sparks. Jejich vystoupení je naplánováno na 25. července 2015 a o support se postará domácí elita: Bon Finix, Mejsi, Mike Morphine a Ergee. Nová, obří LED obrazovka s úhlopříčkou deset metrů je samozřejmostí, stejně tak, jako euforická atmosféra na place či pořádná dávka kvalitní hudby.

Jewelz & Sparks nejsou na světové scéně žádnými nováčky, vždyť jejich první úspěšné releasy se datují k roku 2012 a od té doby jejich produkci supportují taková jména jako Fedde Le Grand, David Guetta, Tiësto či Hardwell. První jmenovaný jim dokonce poskytl prostor na svém vlastním labelu Flamingo a stejně tak se zachovala i světová DJská jednička Hardwell, který jim na Releaved Recordings vydal skvělé skladby Unless We Forget a Pharaoh. Kluci slaví úspěchy nejen ve studiu, ale také za mixážním pultem. V minulosti jsme je mohli zaznamenat například na grandiózní Street Parade (kterou navštěvuje každý rok více jak milion lidí) či v prestižních klubech jako Ministry Of Sound a Zouk. Aktuálně pak Jewelz & Sparks boří kluby s hitovkou Motor, provozují vlastní radio show Rush Hour a oslavili dosažení mety 300 tisíc fanoušků na facebooku.

Vy si tuhle hudební lahůdku budete moci vychutnat poslední červencovou sobotu v nejnavštěvovanějším tuzemském klubu, a to za pouhých 100 Kč!