jewelz sparks

MAGNETIC Festival

5. 5. 2017, PVA Expo Praha

www.magneticfestival.com

oficiální event– https://www.facebook.com/events/355012308190794/

Skvělé německé duo Jewelz & Sparks přijede 5. května 2017 do Prahy na MAGNETIC Festival potvrdit, že kvalitní electro / big room / progressive house nemusí být pouze výsadou producentů ze země tulipánů.

Jeden v mládí ovlivněn hip hopem devadesátých let – druhý rock’n’rollem a jazzem. Oba se ale později vzhlédli v idolech elektronické scény v podobě Liama Howletta z The Prodigy nebo Knife Party. Poprvé se Julius a Gregor potkali v roce 2012 v Manheimu na univerzitě při studiích hudební produkce. K rozhodnutí, že spolu začnou vystupovat jako duo, je dovedl stejný hudební vkus a nápady, které chtěli realizovat.

Jejich první oficiální singl (Toxic Rush) se hned zalíbil Fedde Le Grandovi a vzal jej pod svůj label Flamingo Recordings, stejně tak i druhý singl s názvem Flashbang. V roce 2014 už najdete Jewelz & Sparks v programu Tomorrowlandu i Ultra Music Festivalu a hlavně můžete slyšet v té době jejich nové skladby (Cargo, Pharaoh, Kingdom, Phantom & Reptile, Dope, Unless We Forget), které vydávají na Spinnin‘ Records, DOORN Records, Dim Mak a Revealed Recordings.

O tom, že jejich hudba dokáže oslovit, aniž by za sebou měla podporu velkého labelu, přesvědčili v roce 2016 čtyřmi (free download) skladbami: Need You, Parallel Lines, Who’s Your Daddy a Money Maker. Letošek nastartovali hitem Grande Opera.

Vstupenky na MAGNETIC Festival je možné zakoupit na www.ticket61.com. V prodeji jsou též VIP – All Inclusive vstupenky, které zahrnují vstup na VIP terasy a neomezenou konzumaci všech nápojů po celou noc.