HRAD LIVE! je nový projekt propojující tajemná místa českých hradů, krásné výhledy z nich, přírodu a libozvučnou hudbu našich nejlepších DJs.

V době kdy už každý viděl snad vše, se pro vás pořadatelé akce Falcon events rozhodli vytvořit opravdu silný zážitek v podobě party od západu slunce až do noci. 1. vydání se odehraje na jednom z nejzachovalejších českých hradů, na hradě Bezděz!

O nezapomenutelný hudební zážitek se postarají Djs: LUCCA, ENRICO, SNBM, TOKÁTKO, STANLEY ADAMS & VERNEE. Zpestřením večera bude i vystoupení oblíbeného DJe HRUSHA, který si ovšem tentokrát přiveze i svůj saxofon, takže se můžete těšit i na živou hudbu a jedinečnou show doprovázenou mnoha audio-vizuálními efekty.

Pomyslnou třešničkou na dortu pro milovníky vyhlídek bude noční výstup na věz hradu.

Protože pořadatelé myslí na vaše pohodlí, bude v areálu i několik barů, občerstvení a samozřejmostí je zajištěné čisté sociální zařízení.

A pro všechny, co budou chtít pokračovat máme skvělou zprávu v podobě afterparty na Bílém Kameni!

UŽITEČNÉ INFORMACE NA ZÁVĚR:

► Zvýhodněný předprodej vstupenek najdete v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/hrad-live/tgjg

► Otevření areálu hradu Bezděz a začátek programu je v 17:30.

►Akce je přístupná od 15ti let s platnou OP.

► Vstupenek na místě bude dostatek.

► Do areálu není dovoleno vnášet vlastní alkohol, omamné a psychotropní látky či jakékoli zbraně.

► Dodržujte zásady slušného a bezpečného chování.

Celá akce bude pod dozorem našich profesionálních security a pokud bude mít někdo tendence vyvolávat konflikty, bude z akce vykázán. Jsme lidé, ne zvířata.. A věříme, že si chceme všichni po opravdu dlouhé době opravdu užít hezkou akci, takže buďme prosím ohleduplní a chovejme se slušně.

..ať to nikomu nezkazíme, ať neni nutný příjezd PČR či sanitky a město, které nám nyní vychází vstříc – nám povolí i další open airy.

Děkujeme za pochopení a respektování výše uvedeného a těšíme se na vás!

Tým FALCON EVENTS