dreamland, brno

13.3.2015
Dreamland Generation
Brno – Výstaviště, Pavilon G2
Line-up: Showtek, MOTi, Jordy Dazz, Dzeko & Torres

Vstupenky: http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=110611&code=TICKET&language=2

Psali jste si o něj, tak my Vám ho tedy dovezeme. Řeč je o holandském DJovi a producentovi jménem Jordy Dazz. Ten se společně se Showtek nedávno představil v pražském Sasazu a hned druhý den po jeho vystoupení se nám začaly množit dotazy, kdy se do naší země vrátí. Rozhodli jsme se tedy, že Jordyho obsadíme na obří halovou párty Dreamland Generation, která proběhne 13.3.2015 na výstavišti v Brně.

Jordy Dazz začínal s DJingem již ve svých patnácti letech, kdy nahrál svůj úplně první set, a od té doby ho láska k hudbě pohlcuje každým dnem. Ačkoli je na scéně již několik let, tak do povědomí fanoušků se dostal až v poslední době, kdy jeho skladby jako OMG, Drum Fail či Claymore začaly do svých setů zařazovat takové hvězdy jako Sander van Doorn, Marco V či Fedde Le Grand. Jeho nejslavnější skladba se však jmenuje Fuego – spolupracoval na ní společně s kamarádem Dannicem a dostala se do Beatport Top 10.

Ovace za své sety sklízel Jordy Dazz například po boku Tiësta ve slavné Heineken Music Hall či na partyostrově Ibize, kde se představil v klubu Privilege. Našinci ho pak letos mohli slyšet na festivalu Mácháč či na zmiňované párty Dreamland, kde se představil v tom nejlepším možném světle. Jeho sety jsou rázné, obsahují tvrdé basy a my věříme, že i tentokrát s ním budete spokojeni. Jordy tak dokonale zapadá do řady již dříve oznámených jmen v line-upu: MOTi, Showtek a Dzeko & Torres.