Pátek – 27.10.2017
Music Hall Denoche
Start 19:00 – End 6:00
Kapacita až 1500 osob.

Událost: https://www.facebook.com/events/176283116238992/

LEMOND JOY MELODY festival se vrací do Hradce Králové v plné síle, do nového luxusního prostoru o celkové kapacitě až 1500 lidí. Music Hall Denoche přivítá velká DJská jména, která se katapultovali mezi elitu.

Hlavním headlinerem bude dvojice Matisse & Sadko, kteří se řadí mezi největší esa elektronické taneční scény. Své kvality pravidelně dokazují na labelu na Spinnin‘ Records, společnou tvorbou s Martinem Garrixem nebo Stevem Angelem. Mezi jejich největší hit patří bezesporu singl Dragon, na kterém spolupracovali s aktuálním králem všech DJs. Kromě toho se pravidelně objevují na největších světových festivalech jako Tomorrowland či Ultra.

Vzhledem k plnému kalendáři, který ruští bratři mají, nebylo jednoduché najít volný termín pro vystoupení na Joy Melody. Nakonec se nám to podařilo a jsem rád, že můžeme přivítat světové jméno právě u nás v Hradci. – říká jeden z pořadatelů Lukáš Sojka.

Tím výčet zahraničních interpretů ale rozhodně nekončí. Dalším lákadlem bude Axwellův svěřenec a jeden ze zástupců jeho labelu Axtone – NEW_ID. Ten na sebe výrazněji upozornil v roce 2014, kdy vydal svůj singl Aerogames a další úspěšné releasy na sebe nenechali dlouho čekat. Zejména jeho spolupráce s Tom Staarem a Marcusem Schössowem jsou mezi odbornou veřejností hodně chválené. V poslední době pak boduje se svým reebotem na skladbu Make Your Mind Up, který dělal společně právě s Axwellem. Mezi jeho největší úspěchy pak patří i letošní hraní na festivalu Tomorrowland.

Nemyslím si, že NEW_ID přitáhne na Joy Melody velké kvantum lidí. Ale chceme nabídnout kvalitní a v našich končinách ne příliš známá jména. Jsem pevně přesvědčen, že po jeho setu budou lidé říkat „Wow, přivezte ho znovu“ – říká k obsazení NEW_ID Lukáš Sojka.

O masivní support se pak na hlavním pódiu postarají přední čeští DJs jako Brian, TiGi, Two Destinies, Sasha Vee, Mio, Patrick Junior či Michele Cavalletto. Tím ale výčet obsazení rozhodně nekončí, protože máme pro Vás připravenou i drouh „tech“ stage, kde se představí matadoři tuzemské scény Chris Sadler, Subgate, SNBM, Jaqullin a další.

Vstupenky se aktuálně prodávají za 350 Kč + poplatky, případně VIP za 600 Kč.

Předprodej
☛ Ticketstream ► http://bit.ly/2xuC2VW
☛ GoOut.cz ► http://bit.ly/2xe66mF
☛ Pizza Luigi
☛ Ambassadoři